Kaşar ne demektir? Kelimeyi kullanıyor musunuz?

Kelimeyle ilk lisede tanıştım.. Ama görüldüğü kadarıyla tek bir kişi ya da tek tipte bir şeyi tanımlamıyor bu kelime.. Ne demektir? Seviyor muyuz bu... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sevmiyoruz bu kelimeyi. Hatta idelolojik bir kelimedir bence.

Yani,

-kendini cinsellige kapatmış ve "ay ben cok namuslu edepliyim" diyen ve diger kızları da edepsizlikel suclamak isteyen kızlar ve

-etrafında kadın erkek ilişkilerinde rahat olan kızları becerilecek birer fahişe olarak görmek isteyen gerizekalı erkekler

tarafından kullanılır genelde.

Yani ozgurce kadın erkek ilişkisini yaşamayı tercih etmiş kadınlara çamur atmak için onları aşağılamak için kullanılır. Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı olmadıgını unutuyoruz bazen. Bu nedenle bu kelimeleri sevmiyoruz evet.

Soran beğendi
    • Sosyal bir bela bence. Çamurluk abidesi, kesin ve net tanımı olmayan ama ne hikmetse bir majör kriter pek çoğu için. Sevmiyoruz evet. Oh.

• Herkesin kendi hayatı var ve kimseye yargıalmak hakkı düsmez. Ama biz sanırım toplum olarak kendimize bakmadan baskalarına çamur atmayı seviyoruz. Ben rahat kızları kıskandıgı icin de bu tür lafları eden kızlar bile gordum. Erkekler zaten terbiyesizlesmeye daha müsait de, kızların birbirine boyle laflar etmeleri cok cirkin ve kasıtlı.

• Korkunun da bir ifadesi. Toplum onaylı rahat bir tavır sergileyebilmek için takip edilen bir stratejidir.

Rahatlığıyla dikkat çekenleri etiketleyerek, insanların algılarıyla oynama stratejisi. Çamur at ve kendin yap. En çok rastladığım budur.