Erkekler, Sevdiğiniz/değer verdiğiniz kızı böyle ekebilir misiniz?

arkadaslar benim 5 aydır konustugum bi cocuk var ayrı sehirlerdeyiz normalde ama o 1 aylık izni icin ailesinin yanına geldi. su an ayn sehirdeyiz. ben gidecek diye her planımı ona gore yapıyorum. bugun bulusucaktık mesela. 1 hafta once kararlastrmıstık.

ben gunlerdır evden çıkmıyorum iznimi bugune saklıyorum. sabah kalktım hazırlandım suslendim bi hevesle.

(bu arada geleli 15 gun oldu ve sadece 1 kere gorustuk. sonra "bencillik ediyosun ailesini arkadasalrını da gormeye hakkı var" demeyın cnku zaten hep onlarla.)

o da dun gece arkadaslarıyla iciyodu. az ic bak yarın oram buram agrıyo deme dedim. sabah bi uyandı askim cok kotuyum yarın bulussak olur mu.. benım yaptgıgıma bakın bi de onunkine.. cok sinirlendim..

cunku benzer biseyi bi kez daha yapmıstı.

artık hic bulusmayalım bence.bana bu kadar kıymet veriyosun iste sen. deger versen boyle satamazsın beni 2 dakıkada dedim...

sonra kıvırdı yok aksam bulusalım aksama iyi olurum falan dedi. sonra annemlerle yemek sozum var da cuma cumartesi ondan gelemıyorum dedi. madem yemek sozun vardı nıye benle plan yaptın?

bana kıymet vermıosun ben de artık seni istemıorm dedim. o da bana OK dedi...

sizce haksız mıyım? haklı mıyım? yardım eder misiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk seninle dalga geçiyor bir an önce uyanmaya bak. kendini kullandırtma. kendi yoluna bak. bu ilişkiden sana fayda yok gibi. aynı heyecanı hissetmiyorsanız bu işin sonu yoktur.

1|0
    0|0
    • neden bole dusundun, sebeplerini de yazar mısın benim icin

• evet ben gün sayıyodum gece de hic uyuyamadım... ama o bunu anlamıyo... bi hata yapmadıgını dusunuyo

• işte senin bu durumunu bilen değer veren biri olmalıydı.

Erkekler Ne Diyor 6

• çok hakılsın salaklık yapıpta dönme bırak o senn peşinden koşşsun senin ne kadar buluşmka istediğin ortada. bahane bulmak istemiş olmamış hatta sen ondan önce uyardığın halde kötüyüm diyor ne yüzsüz adamış uzak dur derim ben sen çok haklısın

1|0
    0|0
  • Eker iki gün sonra gider meyvelerini de toplarım...asdasdasd çok uzun beyaaa

1|0
    0|1
  • hiç gerek yok geri dönmene boşver gitsin haketmiş o.kendi kuyusunu kazmış senn için harbiden üzüldüm zor bir durum ama emn ol üzülecek bişey yok kaybeden o olsun

1|0
    0|0
  • haklısın sonuna kadar. süper cevaplarını vermişsin bencede. bırak gitsin nereye kime isterse. belli ki seni istemiyo. sen seni istemeyeni hiç istemezsin..

1|0
    0|0
    • beni istiyomus. cok ozlemis. neden boyle davranıyomusum...

• Banyoya gitmesini ve Elizabete bunlarını anlatmasını söyle :))

• bence sen çok haklısın ınsan sevdiği bir kızı ekermi zaten söz verıpte tutmuyorsa ona erkeke demem ben.

1|0
    0|0
  • bizde ondan once girediz genede 1 kariş surat :S:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın sen ama hesap sormak amacıyla veya başka bir şey için sakın arama , bekle bakalım sana ne zaman dönüş yapacak , sanıyorum ki arayı açmaya çalışıyor ve umarım öyle değildir ..

1|0
    0|0
    • yok arar ama donmek dogru mu onu blmiyorum iste.. hep boyle yapıyo..5 aydır sureklı mesajlasıyoruz.. herseyımızı paylastık. bazen cok deger verdigini dusunuyorum. bazen hıc vermedgini... benı hayal kırklıgına ugratıyo sureklı...

• Dediğim gibi çek kendini sen bi süre ...

• Haklısın sonuna kadar.

Terbiyesiz bencilin teki.

Olursa olur olmazsa salla modunda bakmış sana bence.

Sevgi aşk falan yok bu olayda.

1|0
    0|0
  • sana değer vermiyor..rahatlığa bak çocukdaki ya...

0|0
    0|0
  • haklısn canım katılıyorum sana...

1|0
    0|0
Yükleniyor...