Nasıl arkadaş bulabilirim?

Ben çok yalnızım.Hiç dışarıya çıkacak arkadaşım yok.Herkes arkadaşlarıyla kankalarıyla dışarıda Ben ise evde hep bilgisayarın başındayım.Evden okula okuldan eve...Kardeşim ise hep arkadaşlarıyla geziyor.Ona çok özeniyorumm.Ne yapmalıyım?Nasıl arkadaş bulabilirim?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Benimde arkadaşım hiç yoktu. Bende bu durumdan çok şikayetçiydim. Sonradan arkadaşa ihtiyaç duymamaya başladım. Çünkü müziğim + kulaklığım ve ben vardım sadece :D sende kendini müziğe ver derim :D Yada sosyal ortama karış. Ne bileyim bir hobi bul kendine. Mesela bir kursa git. Dans kursuna diyelim örneğin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arayınca bulunmaz maalesef. Herşeyde olduğu gibi buda özellikle yapılınca olmuyor. Tek basına durmayı bırak dışarı cık dolaş illaki bir konu birşey açılır arkadaş edinirsin.

0|0
    0|0
  • Biraz daha sosyalleşmeye çalış arkadaş ortamına girmeye çalış insanlarla daha fazla iletişim kurmaya çalış pozitif olmaya çalış.Bunları yaparsan insanların sana bakışları biraz daha değişecektir.

0|0
    0|0
  • kendi ilgi alanınla ilgilenen insanlarla tanış misal bilgisayarı seviyorsan internet kafeye git illa tanışırsın birileriyele

0|0
    0|0
  • okuldan bulabilirsin en basiti yokmu kafana göre birileri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yalnızlıgın tadını cıkart. ilerde anlarsın ne demek ıstedıgımı

0|0
    0|0
  • senin sorunun üst 3. sü..oda yalnızmıiş

özelden yazışın arkadaş olun..

0|0