Sevgilim beni yaklaşık 2 haftadır evli bir kadınla aldatıyormuş NE YAPMALIYIM???

10 aydır bir birlikteliğimiz var ben 22 yaşında erkek arkadaşım ise 34 yaşında.. beni evli ve 2 cocuklu bir kadınla aldattığını öğrendim ve tek sebebi kadının buna para ödemesi günlük 150 lira gibi..duyunca yıkıldım ve bunu kadının beni aramasıyla ve erkek arkadasımında itirafıyla öğrendim yıkıldım resmen evleneceğim adam ailesiyle tanıştığım adam bana bunu yaptı diye.para için benden de karakterinden de vazgeçti.ilk öğrendiğimde sarıldı af diledi bir daha konuşmayacağım dedi ben affetmeyince tekrar devam etmiş ilişkiye ve şu an bana diyor ki onunla gittiği yere kadar gidecek benim önceliğim hep sen olacaksın seni seviyorum ben sende yanımda oll sadece para için diyorr.. ne yapcağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim nolur yardım edin çok seviyorum onu hayatımda tutarak mı sevgimi tüketsem diyorumm :((

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşşım ihanetinn affetmesi olmazz asla affetme 1 kere aldatan 2 ci kerede aldatır bu erkekler doğasında var aldatan erkeklerin doğasında var yalnız seni aldattıysa ve sen hala onu seviyosan demekki sende hata var ben kız olsam beni sevğilim aldatsa gurur meselesi yaparım gururuma karakterime yakıştıramam hiç üzülme hayatımdan silerim ayrılırım senin gibi hanfendi kızada bu yakışır seni aldatan erkeği hala daha seviyosan senin karakterinden şüphe ederim kusura bakma ama herşeyin affıı olur ama ihanetin affı olmaz seni kafasından silmişkiii seni aldatmış senin onu hala sevmen çok saçma siz kızları anlamıyorum ağzın yanmış hala daha seviyorum diyosu ya kardeşim bırak bu işleri hayatına bak boş ver şerefsizi

1|0
    0|0
    • bunları okumak güçlendiriyor beni çokkk haklısın fazlaa değerrrin sonuçlarıı işteeee

• arkadaşım bayansın kadın rahimdir rahmandır asaletli ve asil olman gerekiyor ihanetin affı olmaz o adam seni severken seni aldattıysa demekki bu adam seni kafasından silmiş kii başka bayanlara akmış seni aldatamamışş bu adamın karakterinde şıpsevdilik var daha güzelini bulunca aldatır egolarına iradesine hakim olmayan erkeğiiiiiiii senin hala sevmen çok yanlış egosuna iradesine hakim olamayan erkek senle evlense bile evine bile bakamaz her ğün güzel kadın görse hemen ona taparrr

• sen doğru bir insan olmalısın zaten kadının ruhen masumdur affedicidir şevkatlidir şeytan olan kadın değil erkekler artık şeytanlaşmış arkadaşım sen kafandan sil unut kadını aldatan erkek iradesine hakim olamayan erkektir şerefsizliktir masum bir kadını aldatmak gözüni sevimm artık unut sevme böyle adamı gururundan asaletinde taviz verme yalancılık affedilir pembe yalanlar olur ama aldatmak affedilmez affedersin gene iradesine hakim olamaz bir güzel kadın görse yine aldatır

Erkekler Ne Diyor 14

• sana tavsiyem arabistana gidip bir erkeğin 4. karısı olman. hala ne yapacam diye düşünüyorsan ona bir şans verme ihtimalin var demektir. yazık çok yazık insanlar bu kadar güçsüz işte. aynısını sen ona yapmış olsaydın o seni affedermiydi ?

4|0
    0|0
    • yüzüme bile bakmazdı biliyorum.. sadece içimi sağutacak birşey yapmak istiyorum yaptığıyla kalmamalı kiiiiii!

• Evet aslında çok mantıklı dediğin ama cebindeki paraları ben gördüm bi sürü para vardı. kadınla arasındaki bağ nedir bilemiyorum tamamen soru işaretiiiii ?

• ne olursa olsun hiç bir türlü kabul edilemez zatende ben yinede bir komplo teorisi ürettim işte :)

• değersiz birisi varsa o adamdır. sen kendi değerini kıymetini bilip hayatından sileceksin. ve unutacaksın. yeni bir hayata başlayacaksın.

0|0
    0|0
  • ne yapicagini cidden bizemi soruyorsun.Sonucta ortada aldatma var aldattigi kisinin kimligi durumu ne önemli.Onu terk edin ve hayatiniza devam edin.Bunun baska bir yolu olamaz.

0|0
    0|0
  • Böyle ilişkimi olur ya :S , hala hayatımda tutarak diyorsun. Tamam değer vermişsin ama ortada büyük bir karaktersizlik var. Ne kadar seversen bu ilişkiden hatta bu döngüden sana hayır yok. Eğer terk etmezsen zararlı sen çıkacaksın. Gencecik kızsın otur düşün mantıklı bir karar ver..

0|0
    0|0
    • hemde ne değer aradaki yaş farkı umrumda bile olmadan olgun daha çok sahip çıkar değer bilir diye 10 aydır hayatındayım para için yaptığı iğrençliğe bak.. şuan mantığım devre dışı hata yapmak istemiyorum artık ve hala telini açabiliyorum :((

• Heh şöyle :) bunları senin yüzündeki anlık tebessüme sebebiyet versin diye ifade etmiyorum,gerçekleri bir nebze olsun görmene yardımcı olabilirsem ne mutlu. Unutmaki gördüğün değer kadar değer vermelisin karşındakine. Benden teşekkürler ;)

• sağoll tavsiyeler içinn :)

• Ne yapacağın belli unutup gideceksin. Başkasıyla aldatıyor seni hala gelip buraya ne yapmalıyım diye sorma gereği duyuyorsunuz ya şaşıyorum. Kadınlığın da bi gururu var bilirdim neden uzatıyorsunuz ki.. Afedersinde or...'dan ne farkı var o adamın... Kaldı ki bunun yanında seni de aldatıyor... Hala da soruyor ne yapmalıyım ?

1|0
    0|0
  • ayda 4.500 tl..way hamuna goying yaa

vergi yok sigorta yok

net ele geçen para..

3|1
    0|0
  • senin bu mevzunda ben ZEDCEZİR'e katılıyorum

iyibir yorum senin hayat tecrüben onu yakalamaya yetmez dikkatli ol derim

0|0
    0|0
  • Sevgilinin bu yaptığına toplum içinde Jigololuk diyoruz.

1|0
    0|0
  • kesin bi kere cinsellik için girdi bu yola. sonrada alamadı kendisini. sizin aranızda cinsellik yok galiba

0|0
    0|0
  • Bu nasıl sevgi ben anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Terk et kurtul.

0|0
    0|0
  • ...ve karakter olay mahallini hızlı adımlarla terkeder...

0|0
    0|0
  • Sende onu aldat intikamını almış olursun.

0|0
    0|0
  • Bu kadar mı acizsin, ihanetin affı olmaz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kolalıgömlek yapmış yorumu ben daha nediyim yıkıldım gülmekden..=)

1|1
    0|0
  • Aynısını bir kız yapsa sevgilisi bir an bile tereddüt edemeden ayrılır ve adını herkese duyurur.Ama bir erkek yapınca kız durup bir düşünüyor affetsem mi diyor.Seni para için aldatmış ve sen hala düşünebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Senden tam 12 yaş büyük bir adamdan ne bekliyordsun peki?

deden yaşında adamla çıksaydın soran.

Oha yaa bu kadar yaş farkına eyvallah diyorsan sen zaten ben bişe demiyorum.

22 yaşındasın ya ne işin var o yaşta adamlarla onlar çakal suya götürür susuz getirir.

Senle niye olduğunu anlamadın mı gayette saf sanmış yer demiş senin için.

Onun hayat tecrübesine senin boyun yeter mi bi de evlilik düşünmüşsün.

Kusura bakma hata sende!

0|1
    0|0
    • sen karışma bu işe :))

• hata bendee evettt.. evliliği beraber düşündük ailemle de ailesiyle de tanıştım.böle de olunca güvenmem çok normaldi aylarca peşimden koştu iyice güven verdi şerefsiz sebebi belliymiş allah korkusu olmayan bi insandan ne beklenir kiii

• Aylarca peşinden koşmak artık kıstas değil devir başka devir soran ..

• neyini seviyorsun ya senin sevgilin bildiğin erkek orosp*! parayla kendini satıyor. ne sevgisinden bahsediyorsun ki adam bedenini satıyor. bu aldatmak bile değil adam kendine bunu iş yapmış

0|0
    0|0
    • evet karşı tarafıda kandırıyor ama yalanlarla. bende böyle bi adamı sevmişimmm hala utanıyorum kendimden gerçek yüzünü göremediğim için :(

• sen bunu oturmuş bide düşünüyo musun affedebilir miyim diye? senin gelip buraya sorman bile hata.Önceki yorumlardaki gibi senin evlenmeyi düşündüğün o insan jigololuk yapıyor biliyorsundur.Sen hatayı başta ona fazla yüz vermekle yapmışsın sen acaba affetsem mi diye düşürsen bu adam evlenince de devam eder yapmaya.Ne bu güven eksikliği iraden güçlü olmalı bitti demelisin sil at herşeyi o insandan daha umut bekleme asla.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın bana verdiği güvenden dolayı böyle inanamıyorum zaten. sadece sorun ona çok güvenip inanıp bağlanmak. evet yüz verdim daha da hatalı oldum ama bi daha yapmayacağım o hatayı silip atacağım kendi pislikleriyle çok mutlu öyle de kalsın.

• seni iyi inandırmış o yüzden boşluğa düşmüş gibisin aranızda duygu yok bikere mantıksal düşünmen gerek ama affettiğini düşünsene evlendiğinizi düşün aklına hep sana yaptıkları gelicek istemesende mutsuz huzursuz olucaksın

• Sevgilin paralı askerlik yapıyormuş. Ne işin var o yaştaki buruşuk muşamba ile.

3|1
    0|1
  • delirmiş olmalı!

birazcık gururun varsa ayrılırsın! kazık kadar adam.gerekirse gidip kölelik yapsın da öyle para kazansın.kusura bakma ama bu kadarıda ahlaksızlık. sakın affetme!

0|0
    0|0
    • evet affetmemem gerekiyor onunla her konuştuğum kelimede daha da küçülüyorum ama karşımda utansın istiyorum kendinden

• erkek arkadaşın ırıspı olmuş:S

0|0
    0|0
  • para için kendini satan erkkele bir gün geçirmem ben...ne affetmesi..

1|0
    0|0
  • yarın bi gün para için sana da kıyar bence bırak

0|0
    0|0
  • ihanet resmeen bu.

0|0
    0|0
  • La kim kimi aldatıyor belli değil. Yol ver gitsin. Ya o kadın ya ben de tercihini yapsın

0|0
    0|0
    • tercihi belliii o paralar ve kadın isterse 3 sene sürecek diyor gittiği yere kadar yaniii bende küfür etmekten alıkoyamadım kendimiii.

• şutla gitsin.

0|0
    0|0
  • salal gitsin haysiyetsiz pislik , evli kadın birde o.ç ya ayıptır ya ağzımı daha da bozardım ama neyse...

0|0
    0|0
    • bu zamana kadar o kadar güven verdi ki hala şaşkınım. hala utanmadan arıyor yanımda ol diyor kabul et böyle diyor şereffsiz utanmasa beraber yiyelim paraları diyecek

• haklısınnn unutucağım bana yaptığı şerefsizliğiyle başbaşa bırakacağım onu pişman olmayacağını bilsemde..

• aynen canım , salla ne adı ne csmi artık ...

Yükleniyor...