Dominant mısınız, eşbaskın mı?

Eminim hepiniz vereceğiniz kararları veya yaşadığınız problemleri karşılıklı konuşarak cözüyorsunuzdur.

Fakat verilen her kararda birisi son noktayı koyar ve o uygulanır

Veya tartıştığınız zaman genelde ve çoğunlukla hep 1 kişi geri vitese takar

Sizin ilişkinizde durum nedir?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• pısırık kılıbılıgım biriyim. Ama bilinçaltın kisiyi manipüle edip, suyu kendi degirmenime getiririm. Anlayışlı görünen adiyim aynı zamanda. Şeytanın işbirlikçisiyim yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ben baskın olurum ama yerine göre

her iki tarafta inat yaparsa o ilişki yürümez o sinirli olunca ben alttan almalıyım ben sinirli olunca o

0|1
    0|0
  • Genelde mantıklı , objektif ve çözüm odaklı kararlar veririm ve genelde dediğim yapılır .Yani seçim hakkı veriyorum , benim fikrim seçiliyor .Bilmem belki ses tonumdan belkide yöneticilik vasfı genlerimde var :-)

0|1
    0|0
  • karşımdaki kişiye göre değişiyor bu durum. eğer sorumluluk almaktan çekinmeyen biriyse tartışarak ortak bir noktaya varmayı tercih ederim. ancak işi benim üzerime yıkmaya çalışıyorsa son sözü ben söylesem de illa ki ucundan kıyısından onu da sorumluluğa bulaştırırım.

maksat vakti gelip yuvadan attığımda kanat çırpmayı öğrenmiş olsun:)

0|0
    0|0
    • adamı yuvadan niye atıyosun xD

• ben dekorasyonunu beğenmediğim eve taşınmıyorum zaten, rahatıma düşkünümdür vesselam:)

• ve aleyküm selaam :=)

• Yerine gore son noktayi koymam gerektigini dusunursem koyarim inadim inat dedigimide tuturum:) ama konuya gore davranma seklim degisir..

0|1
    0|0
  • sevgilimle olan ilişkimde geri adım atam ben oluyorum ama dün akşam anladımki bu şekilde davranarak hata yapıyorum, yeni kararlar aldım bugünden itibaren o kararlar doğrultusunda hareket edicem, arkadaş çevremde genelde benim söylediğim son söz olur.

0|0
    0|0
  • sanırım ortası:)

0|1
    0|0
  • :( şimdi şöyle oluodu benm ilişkilerimde..

ben kafamdaki şeyin doğruluğunu biliosam kesinlikle geri adım atmam.. ee onlarından benden kalır yanı yoktu.. o yüzden en uzun ilişkim 3 ay oldu bununla övünürüm hep :))

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişeye göre değişir ailemle olan ilişkilerimde dominant değilim ama dışarıda ve arkadaşalrımal olan ilişkilerimde çok dominant oluyorum bazen ailemlede olan bazı durumlarda inada binip yine ordada dominant olabiliyorum

0|0
    0|0
  • Dominant teyze der hep benimki :D ama dogru yani.. son noktayii hep ben koyuyorum ;)

0|0
    0|0
  • Asi bir insan değilim. Mantıklı ise, karşımdakinin fikrini de önemseyip uygularım.

0|0
    0|0
  • Dominant olduğumu zannederdim.

0|1
    0|0
  • Çok dominantım

0|0
    0|0
  • Lafımı esirgemem. Söyliyeceklerimi söylerim. Tek taraflı kararlar olmaz , ortak kararlarımız olur.

0|0
    0|0
  • tartışmalara girmem

0|0
    0|0
  • dominant'ım hemde çook :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana ters gelmediği sürece serbest bırakırım,uyarım da. Ama dediğim olacak diyorsam olacak, olur da.

0|0
    0|0
  • sen dilediğin kadar ben baskınım de, sen farketmeden yine kadınların dediği oluyor

0|0
    0|0
  • inatçı yapım vardır. Dominant bir yapım vardır. Ama bir şiekilde orta yolu bulurum ve tatlıya bağlarım.

0|0
    0|0
  • Noktayı koyarım orada kalırsın.

0|0
    0|0
  • karışık oluyor, ama idare ediyorum

0|0
    0|0
  • Alttan alan taraf... Hoşgörülü olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Beni bağlamaz, dünyanın en uyumlu adamıyım ik bik vik konuşup kafa ütülemesin yeter

0|0
    0|0
  • Yerine ve duruma göre değişir bu karşılıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...