Alın teriyle kazanılan ilk maaş... Nerede ve nasıl harcadın?

Nerede ve nasıl harcadın .? İçinde bir burukluk oldu mu ? :D

0|0
18|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Calismadigim Zamanlarda Evden Aylik 700 TL civarinda bi para aliyordum ve harcamak kolay oluyordu.

Calismaya basladim evden parayi kestiklerinde aylik 500 TL ye :D

Ve Ay Basina 3 gun kala elimde 400 tl den fazla para vardi !

HARCAMAMMMM , HARCATMAMMMM ! , :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 4.cü sınıftaydım BABAm beni boyayacıya verdi 1 ay çalıştım babam galericiydi 2ci el araba olursa boyacıda zımpara yaptırırdı biliyomusun gönderdiği 1 arabayı tek başıma zımpara yaptım 1 hafta sürdü ellerimi görmeni istemezdim 1 ay çalıştım öyle babama çok küfür ettim:) PArasıda vardı neden beni böyle yerlere gödneriyosun derdim falan filan anlazmdım o zaman sonraları anldım herneyse aldığım ilk haftalık 5 liraydı::) gittim 2tane magnum aldım heh:)

3|1
    0|0
  • onu bunu yemeğe götürmekten tam bişey anlayamamıştım.anlayabildiğim tek şey gaza gelip çok söz vermişim ya :))

1|0
    0|0
  • jeton almıştım

1|0
    0|0
  • ilk alın teriyle 10 lira kazanmıştım :D çocuktuk bişeyler taşımıştık 10ar lira dağıtmışlardı. cips kola falan aldım helali hoş olsun :D

1|0
    0|0
  • tamamını anneme verdım.

2|0
    0|0
  • İlk maaşımla ist.dan sakaryaya trenle gittim. Çark caddesinden ayakkabı ve pantolon aldım ve otobüsle geri döndüm.

1|0
    0|0
  • Ünide öğrenciyken çalışmaya başladım. İlk aldığım maaşla arkadaşlara olan borcumu ödemeye başladım. 3-5 ay sonra ihtiyacı olanlara borç vermeye başlamıştım. :))

1|0
    0|0
  • İlk maaşla işyerindekilere tatlı al kardeş :) Allah bereket versin derler sonra bereketli olur inşallah:)

2|0
    0|0
  • Aileme vermiştim. Hiç de buruk değilim insanın sevdiklerine yardım edebilmesi çok güzel.

2|0
    0|0
  • anneme verdim hepsini. :)

2|0
    0|0
  • harca harca bitmiyordu :D ama bunn tek nedeniş vardı harcamaya kıyamıyordum bir sey almak istesem 100 kere düşünürdüm :D

2|0
    0|0
  • simit satmıştım, kazandıklarımı kalem defter ve kitap için harcamıştım, çok az bi kuruş kalmıştı onunlada çeyrek tost alabildim

1|0
    0|0
  • 12 13 yaşındaydım..patronum babamdı:)verdi biraz para..gittim meybuz dondurma çikolata falan almıştım..hepsini o gün bitirmiştim paranın..keşke biriktireydim :)

1|0
    0|0
  • Ne demişler eşşek gibi çalış insan gibi yee bende öyle yaptım :)

1|0
    0|0
  • :D hemde nasıl ya uçuyo gidiyo ilk maaş. belini doğrult ıslat derken hiç oluyo :D :D :D

1|0
    0|0
  • ailemeee verdimmmm

1|0
    0|0
  • ben hala harcıyorum bitmedi benimki :)

1|0
    0|0
  • yemek yedim ve yedirttim yancılarımada

1|0
    0|0
  • kesin cola falan almışımdır saç kesmeye başlamıştım maaş almıyordum kek falan filan ;D

1|0
    0|0
  • yok çatır çatır yedim

1|0
    0|0
  • hacım kıyamadım parayı harcamaya..çerçevelettircem:D

1|0
    0|0
  • sahilde arkadaşlarla harcadm. :)

1|0
    0|0
  • Yedim içtim *** :D

1|0
    0|0
  • anneme babama kıyafet almıştım.

0|0
    0|0
  • henüz alamadım ilk maaşımı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• üniversite alışverişim için annem yüzüklerini satmıştı ozmn kendi kendime söz vermiştim ilk maaşımla anneme yüzük alıcam diye.Aynılarını bulamadım tabiki ama 2 tane yüzük almıştım annemciime :))

3|0
    0|0
  • Kitap almıştım.

1|1
    0|0
  • Daha kazanamadım, ama kazanayım, harmıcam öyle. Yıllar sonra kavuşmuşuz, geç buldum erken kaybettim olmasın, üzülürüm :DDD

1|0
    0|0
  • gittim ped aldım. şansıma halleneyim.

1|1
    1|0
  • ekmek almıştım 1 lirası ile bereketli olsun dye geri kalanını kenara koydum ailemn ihtiyacı oldğnda onlara verdm :)

1|0
    0|0
  • 2 gün çalıştım 50tl kazandım.ilk ve şimdilik son maaşım.

keşke ne yaptığımı hatırlayabilsem :( diğer paralarla karıştı gitti :(

1|0
    0|0
  • Aldığım gibi alışverişte hepsini uçurdum. Hepsine kıyafet aldım. Millete hediye aldım, sonra babamdan harçlık alarak işe gittim ertesi gün.

1|1
    0|0
  • lise stajı yaparken almıştım ilk maaşımı ve ilk defa çalışarak para almanın mutluluğu vardı sonra arkadaşlarıma bişiler ısmarlamıştım gerisini hatırlamıyorum

1|0
    0|1
  • internette kredi kartımın son tl sine kadar çatır çatır harcadım .. pişmanım :))

1|0
    0|0
  • borcumu ödedim snra da çıktım zaten

1|1
    0|0
  • hepsini harcadım

etesi gün kentkart parasını annemden almıştım.

1|1
    0|0
  • Alışverişte evet...:D

1|0
    1|0
  • O değil de bu maaş ne çabuk bitiyo ya lan

1|0
    0|0
  • İlk maasimla ilk olarak tatli ve canta aldim. Har vurup harman savurdum. Benim icin zevkti.

1|0
    0|0
  • ilk maaşımı elime alabilecek miyim aceba? :(

1|0
    0|0
  • Ee Alışverişe tabiki en çok,:D sonra yeme, içmek falan öyle:D lazım olanlarada dağıtıyorum : )

1|0
    1|0
  • Nasıl bi hiss olduğunu bile bilmiyorum. Nişanlım yüzünden hiç bilmiycem qaliba

1|0
    1|0
  • henüz yok , ama oldu mu söz yazarım canım :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...