Günümüzde türk olmaktan gurur duymadığınız hiç oldu mu?

Tamam soyumuz onurlu şanlı bir soy ancak günümüzdeki ortamı ele aldığımızda türk olmaktan gurur duymadığınız anlar var mı?

Ben günümüzde pek duymuyorum açıkcası. Şehirler iğrenç yapılandırılmış, adaletsizlik eşitsizlik diz boyu.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman onur duyarım, canım Türkiye'm. Sorun Türkiye'de yada Türklükte değil, sorun ülkemizde yaşayan ergen zihniyette. Genç kızlarımızın çoğu utanç verici durumda. Bende genç bir kızım ama edebimle yaşıyorum. Ailemden öğrendiğim terbiyeyle hayatıma devam ediyorum. Başka bir sorun ise bazı erkekler.. Yoldan geçen her kızın içine düşecek türden olan (afedersiniz) abaza tipler var.. Bu kişilikler olmasa keşke diyebiliyorum çoğu zaman.

0|0
    0|0
    • gençlere hep laf atıyorsunuz ama ya üstteki kişiler. adam kendi oğlunu askere göndermemek için sahte raporu aldı kimsenin sesi çıkmadı. bu ne lan?

Kızlar Ne Diyor 3

• bazen oluyor..ama müslüman olduguma şükredyrm

0|0
    0|0
  • İğrenç bir ülkede yaşıyoruz övünelecek ne var bilmem türkde değilim zaten.

0|0
    0|0
  • bazen utanıyorum evet , gençlik , halk , millet ne hallerde ? eskiyi nesli özeleynlerdenim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• insan dısarı cıkıp etrafına bakınca, bu tarz seyler brz dusunduruyo sanki gurur mu duymak lazim utanmak mı, uzucu aslında

0|0
    0|0
  • severım " Ne mutlu türküm diyene" sözünü

0|0
    0|0
  • ben aslen türk degilm bulgarım türkiyede yaşayıp büyüdüm kendimi türk olarak görüyorum ve gurur duyuyorum

0|0
    0|0
  • çok millet kafada iyi olur bizimkiler giym kuşamda :S saçmalık

0|0
    0|0
  • Türk ve Müslüman olmaktan her zaman onur duydum.

0|0
    0|0
  • çıktınız ya işte açık alınla :-)) bugün hep benim kalemimden sorular soruluyo, allah allah..

ben gurur murur duymuyorum bugünkü milletimden

"BİR KİMSE MİLLETİYLE İFTİHAR EDEBİLMEK İÇİN MİLLETİNE AİT HER SINIF İNSANLA GURUR DUYABİLMELİDİR"

0|0
    0|0
Yükleniyor...