İstanbul'da kilo vermem için önerisi olan?

Bu sene üni kazandım İstanbul'da. Güzelyurt'ta kalacam. (avcılar-beylikdüzü arasında). Sizce nasıl kilo verebilirim? Cemaat evinde kalacam. Bir tane kapı barfiksim var.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli cardio egzersizleri yapmak gerek, günlük yarim saat ila bir buçuk saat çalışmak yeterli olacaktır muhtemelen.
    Unutulmaması gerekenler; hareketlere başlamadan önce ısınma egzersizleri yapmak, hareketleri doğru yaptığımızdan emin olmak ve haftada 1 ila 3 günü dinlenerek geçirmek önemlidir.
    Youtube'da önerebileceğim en sağlam kanallardan biri FitnessBlender olacaktır. İyi çalışmalar...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük kalori oranini hesapla, her gün gereken kalori miktarindan 500 az alarak yarim saatlik egzersizler yap.

0|0
    0|0
    • onu nasıl hesaplicam ayıptır sorması

• İyi sevindim senin adina inanç, sabir ve iradeyle herşeyi yaparsin hocam :) Başarilar..

• sağol kardeşim sana da :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyüş yap her aksam yemekten sonra

0|0
    0|0
    • sağol yapıyorum zaten biraz arttıracam

• Maalesef yok :/

0|0
    0|0
  • erkeklerde daha rahattır gerçi ama cemaat evlerinde akşam dışarı çıkmak yasak akşama kadar ne yapabilirsen. evde de zor olur

0|0
    0|0
    • akşam dışarı çıkmama izin vermezse kalmam o evde arkadaş.

• evlerde senet yapmıyorlar sanırım. o yüzden evden çıkman daha kolay olur zaten.

• şimdilik arkadaş yok uygun. seneye çıkacam gibi uygun birini bulursam.

Erkekler Ne Diyor 1

• Makbuleden uzak dur

0|0
    0|0
    • maklube len o :) ya hacı ben yeri de yazdım belki bilen birisi orada şöyle bir yer var git oraya der belki diye

• Hayırlı olsun

• teşekkür ederim

Yükleniyor...