Kızın erkeğe attığı tecavüz iftirası..

Kızın 3-4 senelik milltle beraber olan hatta ünlenen biri. Ama ailesi duyunca suçu en son beraber olduğu kişiye atıyor. İkisininde yaşları 16. Erkek sadece öptüm ilerisi olmadı diyor. Bu erkeği içeri alırlar mı?

İkisi de lise öğrencisi.Ve kızı bütün 9, sınıflar tanıyor o haliyle? Kim suçlu olur? Yani kız orta okuldan beri bu işleri yapıyor herkes biliyor hatta babası dövüyor bunu. Ama suçu en sonki kişiye atıyor.. Nasıl adalet bu?

Güncellemeler:
Dvletin verdiği avukat put gibi duruyor. Ne oalcak bu ailenin hali?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• o devletın verdıgı avukatlar konu mankenlıgı yapıyorlar sadece bekle ve sonuca gore hareket edın sonucta olmayan bır sucun cezası olmaz ıspat edılır seyler pesınde hareket edılmelı ve işi saglam tutmalı

0|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• doktora gidip test yaptırsınlar ? çelişkili soru sorsunlar.kız atıyorum salı günü şu saatte benle beraber oldu dedı dıyelım.erkek o gun baska bı yerde oldugunu ıspatlasın şahitlerle.yanı erkek yapmadıysa o kızla bişe bunu herturlu ıspatlayabılır.tıp denen bıse var kardesım oncelıkle..hem o kız kımlerle o ısı yaptıysa olaya dahıl edın.mahkemelık bı durum olursa onlarda gelecek sıka sıka.bıraz kafayı kullanın.

1|1
    1|0
  • (Bir kimse, bir mümin hakkında olmayan bir şey söylerse, iftiraya uğrayan kimse, onu affedinceye kadar, Allahü teâlâ onu Cehenneme sokar.) [Ebu Davud]

1|0
    1|0
  • Çocuk içeri alınır.. eğer kendileri avukat tutarlar ise Ozaman kızın bırlıkte oldugu herkez tek tek sorguya çekilir..

0|0
    1|0
  • Birşey çıkmaz, polis ortaya çıkarır...

0|0
    1|0
  • hiçbişey olmaz. zorlama falan yok sonuçta, ikiside küçük oldukları için hakim hadi öpüşün barışın der :)

0|0
    1|0
  • böyle senaryo görmedim film olur.. altın portakalı alır yani =))

0|0
    1|0
  • allah şeytanın ve kadının şerrinden korusun .

1|0
    1|0
  • malın tekı de sıradan herkese eksı vermıs

0|0
    0|0
  • Hepsinden önce test yapılır.Ona göre hareket edilir.Doktora görünülür.En iyi yolu budur.

0|0
    1|0
  • bence araştırılır dna sına bakılır erkekten bişey yoksa çocuk serbst kalır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• blmem nasıl adalet

0|0
    0|0
  • yuhh yuhhh diyorumm

0|0
    0|0
Yükleniyor...