Kadın beni tersledi, benim hatam ne burada?

sevggilim askere gideck demiştm bnde şehir dışına gidecm yarın demiştim işte bn gelmedn o gideck buluşmayı ikna eeettim biryerde öğlen yemek yedik garson geldi sevgilime dedi ablam seni aşağıda bekliyor dddm ablan kmm güldü salak salak ablam görmesn seni parçlar eder bükiza yazık edion falan dedi sınır oldumm dedm ablan kmse o gelsnn aşağı indik büyük bir kadın orda çalışıyormiş bn uzakta durdum konuştular sınırlıyım o ann baktım gelmiyor daha gittim dedm ne konuşuyorsunuz kadın bni tersledii akrabamla konuşamazmıyım dedi sonra sustum bsy demedim sevgilim çok kızdı snle olmuyor dedi gitti özür diledm şimdi benim hatam ne burda kadın bni tersledi :(

Güncellemeler:
beni rezil ettin büyük kadına dioo hal hatır sorcagına kendini küçük düşürdün dioo :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• senın hatan sabırsız davranman ve cok fazla umursaman. umursamasaydın bak hıc ılgılenmeseydın o adamla şu anda o senın durumunda olurdu

0|0
    0|0
    • çok kötüyüm şuan ve benden ayrılıyor bu sebeptn dolayı :(

• gorusmeyı kes artık

• elimde dgl bn yazıorum :()

Erkekler Ne Diyor 2

• acıyorum sana sen hala bunu sevgilimi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • aslında senin hatan yok bence, karşındaki sana çok ayıp etmiş,lütfen alınma ve üzülme :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen sadece gidip kibarca ne konuşuyorsunuz diye sorduysan onlar kaba davranmışlar sana , bilmiyorum ama içimden bir ses bu işte bir numara var diyor ...

0|0
    0|1
    • ince bir ses tonuyla gittim dedm bn gidince sustular die öyle dedm ne konuşuyosunuz dedm bni tersledii

• sana değer vermeyen git istemiyorum diyen birisinden uzak durarak ...

• kendı bılır sevgılının ... kadın akrabasımıymıs oynaşı mı o kadar dertlendıgıne gore var bıse

0|0
    0|0
    • beni rezil ettin büyük kadına dioo hal hatır sorcagına kendini küçük düşürdün dioo :(

• :D sıkma canını da aklı olmayan adamla senın işin ne ... bu arada kaç yaşındasın sen

• ikimzde 20 yaşındayıs o askere gidecekk 7 şubatta

Yükleniyor...