Ani ilgi sebebi?

Baylar bayanlar daha önceki sorularımda da yazdığım gibi sevgilim suan bürsada ablasının yanında. Dün facemi inceledi bütün erkekleri sildirdi. hızını alamadı şortlu falan fotoğraflarımı sildirdi. Sonra bu böyle olmıçak çok fazla istemediğim kişi var bu faceyi kapat illa yeni aç dedi. Önce olmaz falan dedim sonra face ondan değerli mi dedim kapadım yeni açtım. İşin ilginç yanı buradan gitmeden önce hep kavga ediyorduk hep ilgisizdi, oraya gitti aramadı sormadı şimdi biranda bu ilgisinin sebebi nedir evet hoşuma gidiyor ama yine giderse diye korkuyorumm

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sahiplenmiş adam napsın,umarım cevap verdiğim için beni bulmaz IP den :)

0|0
    0|0
    • o kadarda değil yaaa :)

• sende onu sık,bir kıza felan bakarsa kırarım agzını gibi laflar et,yapmacıktan kıskanıyormusun gibi ozaman,o içinden düsünecek ki '' görev tamamlandı oda beni kıskanıyor,ertık onu bu konuda sıkmaya ihtiyaç kalmadı der'' sende kıskanç ol ,o bu şekilde savasmak istiyorsa sende onun kurallarına göre savaş! biraz cin olmak iyidir

• hepsını uygulucam saol :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Çözülebilitesi düşük bir soru. Fikir beyan etmek zor :)

0|0
    0|0
  • İşin zor...Bu adam değil..Kendini sülüman senide saraydaki cariyesi sanıyor..Osss... tayyy...

0|0
    0|0
    • Çoook zor ya. Ama seviyorum ne yapayım. Ve günü gününü tutmuyor.

• Dikensiz gül olmaz deyip köleliğe katlanırsın yada kıçına tekmeyi koyarsın..Havada uçarken saltanatını görür...

• Dünyanın hep kendi etrafında döndüğünü zannediyor. Canı istediğinde iyi istemediğinde kötü. İsterse aşkım der istemezse telefonu yüzüme kapatır. Onu kendine nasıl getiririm,. Ama çok aşığım

• kıskanmaya baslamıstır

0|0
    0|0
  • yarın sokağa çıkma der, ondan sonra odandan dışarı çıkma derse şaşırma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence senin değerini anlamış. Ama yinede çok güvenme bir erkeğe, altında bir şey yatıyorda olabilir.

0|0
    0|0
  • Araya giren ayrılık sürecinde seni özleyip, seni ne kadar cok sevdiğini anlamıs olabilir, bazen iliskilerde ayrı kalmak iyidir

0|0
    0|0
    • Peki nasıl davranmalıyım. Ben iyi oldukça uzaklaşıyor sanki

• Her dediğine de evet olur tamam yaparım deme.

• evet sonra sıkılıp gidebilir bi zorluğu kalmaz dimi

Yükleniyor...