Özel üniversitelerin tercih sistemi nasıl?

arkadaşlar özel üniversteler başarı sıralamasına göremi yoksa puana göremi tercih ediyolar ? yani ben meslekte olduğum için ek puan gelicek fazlasıyla o yüzdendende başarı puanım düşücek ..

yani özetle başarı sıralamasına göremi punaa göremi ? ..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• özel ünv. yazcaksan ve mesleksen tam bursluları yaz uçuk puanlarda olsa yaz. her şey başarı sıralamasına göre tabiki ama sen meslek çkışlı olduğun için öncelik senin.

0|0
    0|0
    • aaa ciddimisin sen eminmisin bu bilgide ? tam burslu olarak kazanabilirim çünkü okulumdan çok yüksek bi puan gelicek hesapladık ygs + lys = 400 puan alsam +60 puan okulumdan gelcek ek puanla birlikte ... eğer dediğin doğruysa gerçekten çok mutlu olurum :)

• 460 puanmı yapcaksııııııııııııııııın. ben özelde okuyorum bizim okul mal bi okul ama olsun :) geçen sene sınavı kazanamayan coktu bu senede öyle olursa yaşadın. sıralaman yükselir. puan önemli dğl artık. ama tabi ne kdr yüksek puan o kdr yüksek sıralama. tam bursluları daya en başa.

• :) bende ilk başta inanamamıştımda :D diploma puanını 0,18 ile çarpınca hoca inandım :) ... :( yani başarı sırasına göreyse benim sıralamma cok düşer uluslarası finans bölümü benim alanıma giriyor o bölümüde cok istiyorum yeditepe gibi iyi üniverstelerde var .. ama işte sıralmaları ozaman çok yüksektir onların

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...