Titreşimli kemerler?

Bu sene de spor yapmaya fırsatım olmayacak en azından şu kemerlerden alayım da iyice gobek salınmasın. Hangisi iyi işe yarar? bir de kelebek gibi bir şey cıkmış dışarda takılınca fark edilmeyecek gibi duruyor işe yarıyor mu? Kısaca titeşimli kemerlerden hangisini tavsiye edersiniz? Bir de bel cevrem 73 cm biraz kucuk insanım bana olur mu netten ısmarlayacağım.

Güncellemeler:
Hiç utanma arlanma kalmamış şurda düzgün bir soru sormuşum adam cinsel uyarılarına çekiyor işi. Sapkınlığını dinlemek zorunda mıyız? Zaten insan absürt şeyleri unutmaz. Daha fazla düşüncelerimi kirletemem burada

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Netten alma, dandik çok git yerinden al

0|0
    0|0
    • Hbden alırım. Burası köy gibi yer bulamam böyle şeyler

En İyi Kız Görüşü

• O kemerler standart oluyor herkese uyar belirli marka al

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben tavsiye etmem onları ciddi sağlık sorunu olabilir. Bunun yerine diyetisyene gitsen yediğini içtiğine dikkat etsen. Bunları bir düzene koysan hayatın boyunca uygulayacağın bir sistemin olsa daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Sağlıklı bir insanda sağlık problemi oluşturacağını düşünmüyorum. Adamın tansiyonu kalbi varsa bir sorun oluşturabilir de. Karnımı titreten bir alet sonuçta ne olacak ki. Diyetisyen yemek listesi vs. uğraşamam dışarı çıkmaya vaktim olmayacak. Çok fazlam yok benim beş kilo versem tamam onu da veririm inş. lu anda vermeye değil almamaya çalışıyorum

• Onların pek verimli olacağını dusunmuyorum acikcasi

0|0
    0|0
  • O kelebekliden al butterfly abs onun adi da al yani

0|0
    0|0
    • Kullandın mı

• Senin dediğini biraz araştırdım yorumlarda vücuda akım verdiği yazmış bu bana sağlıksız geldi. Titreyen kemerlerin oyle bir özelliği yok sanırsam. Akım vermek nedir ya :) bir de dört beş kullanımda yapışkanlığı gidiyormuş.

• Bizde 404 kullaniriz :D

• Bana gel incelirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben o kemerler ile orgazm olabilirim çok fazla huylanıyorum titreyen şeylerden :D

0|0
    0|0
  • Faydası elbetteki oluyor titreşimler sayesinde fakat uygulama sonrasında feci bir kaşınma hissi oluşuyor ve düzenli uygulaman lazım yoksa vucudunda sarkmalar olabilir.

0|0
    0|0
  • Bence böyle şeyler zaman kaybı işe yarada ülkede şişman kadın kalmaz be😕

0|0
    0|0
  • Kalp krizine yol aciyormus

0|0
    0|0
Yükleniyor...