Kac ayda boyle olurum? Resimli?

Kac ayda boyle olurum ? Resimli ?

Bu benim :D

Su sekilde olmam icin kac kilo olmam lazim ve kac ay body yapmam lazim boy 172

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yağsız olarak bir 75 kg olman lazim tahminimce. Zaman olarak sıkı bir calismayla 6 ayda ulasirsin.

0|0
    0|0
    • Eski dovuscuyum bacak kaslarim yerinde karin kasimda hafif var gogus ve kolda biraz var sence daha az bir surede olmazmi

• Tamamen calismanla alakali. Ben 4 ay gibi kisa bir süre yaptım body. Bilincsiz yapmama ragmen bacak kasları omuz kaslarim duruyor hala

• Benim bu gorduklerin 3 sene oncesinin kalanlari :D oda zayifladim hep yagliydim

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 16

• Yağ oranın düşük rahatca kas yapabilirsin ve belirgin olur ilk 3 ay porsiyon yemek olarak protein al yumurtadır etdir tavukdur.
    3 aydan sonra protein tozu ve ek besinler kullanmaya başla abartmadan ama azim ile gelen seneye böyle olursun bu kadar olman biraz güç ama yaparsin bişeyler

0|1
    0|0
    • Abimin spor salonu var eskiden sporcu oldugumdan vucudum boyle belirgin. Gunde 2 saatlk calisma ve beslenme ile tahmini kac ay surer ve kac kilo olmam lazim kalibin bu sekilde olmasi icin

• Sana bağlı dediğimi yaparsan gelen yıla olursun düzenli ol yeter 2 yıl önce aynı senin vücudun bende vardı belirgin yağsız 2 yıldır çalışıyorum ama pek düzenli değilim karın kaslarım okadar fazla değil ama göğüs ve kol bukadar var

• Peki dostum tesekkurler

• 3 sene kadar oda cok iyi beslenip uyuyup duzenli ve haremetleri duzunli yaparsan 3 ya da 4 yil kadar ve tabikide genetiginde onemli ve herkesin karekteri ayni olmadigi gibi her vucutta ayni sekillenmiyor

0|0
    0|0
  • O hacme ulasman en az 1 sene alır. O görüntüye hiçbir zaman ulasamazsin anatomin farklı birilerini kendine hedef almana gerek yok kendinle yarış. Bide vücut surekli gelişmiyor bir yerden sonra tıkanacak yerinde sayacaksin hormonlar izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • İşi bilmeyenler 6 ay 1 yıl demiş 1 yılda böyle bir vücut yapamazsın dostum açık ve net eğer düzenli bir diet programı uygulayıp bütün hareketleri nizami ve eksiksiz yaparsan düzenli uyku dahil 2 yılı bulur rahat ki genetikte önemli.

0|0
    0|0
  • karın kasların öyle smetrık degılse hıcbır zaman onun gıbı olamaz ayn seyler gogusler ıcınde gecerlı genetiğinı yenemessn.

0|0
    0|0
  • 3-4 sene

0|0
    0|0
  • 2 yıl anca

0|0
    0|0
  • Resimdeki adamin vucut paris kafasi sırnak mk

0|0
    0|0
  • enaz 3 sene düzenli çalışma düzenli beslenme bu işler kolay değil ^^

0|0
    0|0
  • Cagri k qyda olursun yillarini vermen lazim

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
  • En az iki senede olursun kardes

0|0
    0|0
  • hic birsey almadan sadece antemanla bu sekilde olamazsin net ve garanti

0|0
    0|0
    • Yapan yapiyo hocam ya

• Dogru söyledin kardes

• @Charisma89 öyle abi millet 6 ay velan yazmis ona sasirdim belki adamda kaslar daha zor cikiyor herkezin vucüt yapisiyla vatimini degsik ama yapsin bakalim belki babbsslar 3 ay sonra üfff isstemiyorum der yüzde 70% oldugu gibi :)

• ay mı ne yi kardeşim o herifin temiz en az 10yılı var

0|0
    0|0
    • Yok be kardesim ne 10 yili ne yaptin sende

• süreyi tam kestiremem yıl olarak ama bilemiyorum tahmin ettim 10 yıl diye daha fazlada olabilir az da o ay lafını önce aklından cıkar bence zaten gidince anlarsın öyle ben 2yıldır düzenli yapıyorum vücudun yarısı bende yok.+steroid vardır belki

• Yoktur bence dogala benxiyor

• 2 sene düzenli gitmen lazım

0|0
    0|0
  • Sen fazla kasma şuanki halin bile bayağı güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...