BU 2 KİŞİDEN HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ

1-----şimdi ben birinden hoşlanıyorum aramızda bir şey olma ihtimali var ama şuan değil yani bir süre sonra çünkü tam olarak ilgimi bilmiyor sadece şüpheli gibi bir de öğrense bile o isteyecek mi kesin değil ama sürekli bakışıyoruz, kişiliği hakkında hiçbir şey bilmiyorum

2-----bu ikinci kişide beni seviyor ama benim bu kişiye karşı hissettiğim çok az şey var ama bir yandan da düşünüyorum gerçekten mükemmel biri, çok çok az tanıyorum bu kişiyi ondan böyle düşünüyorum

sizce 1. kişiyi mi beklemeliyim yoksa 2. ile bir ilişkiye mi başlamalıyım

uzun yazmanıza gerek yok 1 veya 2 demeniz yeterli

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• tercih yapmayı düşünüyorsan eğer gerçekten ikisine karşıda hiç bir şey hissetmiyorsun demektir.

Hatta bak bununla ilgili bi söz geldi aklıma.

Eğer ikimiz arasında tercih yapmayı düşünüyor isen onu seç. Eğer beni gerçekten isteseydin tercih yapmak zorunda kalmazdın.

0|0
    0|0
    • yazdığın söz var ya böyle bir söz olduğunu bilmiyordum ve hep eğer birisi benim ve bir başkası arasında tercih yapacak olursa ona karşı tarafı seçmesini söylerim diye düşünürdüm hep.. aslında 1. kişiye karşı hissettiklerim bundan fazla olamaz sadece hoşlanma ileriye gidemez ama 2. kişiye şu an çok az şey hissetmeme rağmen aşık olabilirim aklımı karıştıran tek şey bu, cevabın için teşkkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence kişiliğini hiç tanımadığın kişi seni daha çok mutlu edebilir . . Bence 1 olsun senin olsun derim :)

0|0
    0|0
  • Ne o ya Kampanyamı yapmışlar yoksa pazardan patatesmi alıyon geeeeeeellll seçmece bunlaaaaarrrrrrr..

0|0
    0|0
  • 2=mutlultuk=değer =huzur

0|0
    0|0
  • 2. daha fazla yakından tanımaya çalış mükemmel biri diyorsunnn zatenn yani sana hersey verebilir

0|0
    0|0
  • 2.ciyi çok güzel açıklamışsın zaten onu tanımaya çalış

0|0
    0|0
  • ...uzun...

0|0
    0|0
  • Basit => Seç, beğen, al :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisini de hemen hemen tanımıyormuşsun ya, seni sevene bir adım yakın ol derim ama öncelikle ikisini de tanımadan daha bir iyi olur gibi .. tabi şu an illa birisiyle çıkmam gerek demiyorsan.

0|0
    0|0
  • ikisini de tanı sonra karar ver

0|0
    0|0
  • bnce 1 den hoşlanıyorsan bıraz dha bekle derim

0|0
    0|0
  • İkisinide at ynisine bak

0|0
    0|0
  • 3. hiç biri