Facebook sizi de kıskanç ve mutsuz yapıyor mu ?

Almanya'da Darmstadt Teknik Üniversitesi ve Berlin Humbold Üniversitesi uzmanlarının ortaklaşa yaptığı araştırmaya katılan yaklaşık 600 Facebook kullanıcısının üçte biri Facebook'ta geçirdikleri süre boyunca ve sonrasında kendilerini yalnız, yorgun, üzgün ya da memnuniyetsiz hissettiklerini ifade etti.

Sizce de durum böyle midir yoksa kullanım amacına ve alanına göre değişir mi ?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• uzun zamandır kullanmıyorum.. insanların sürekli yediklerini içtiklerini gittiği yerleri paylaşması çok anlamsız geliyo..hatta bi arkadaş vardı muhtemelen hala yapıyordur kadının evlilik yıl dönümü akşam için bütün hazırlık aşamasını paylaştığı yetmezmiş gibi kocasının ona yaptığı sürprizi anında fotoğraflayıp paylaşmıştı :) be kadın anı yaşa bi mutlu ol keyfini çıkar kocana sarıl ne bileym nedir bu paylaşım merakı yatak odalarına geçene kadar her saat başı rapor aldık kendisinden komik gerçekten :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• ks den face zaman kalmıyor ... fakat tek nedenle kıskanırım sevgılım dedıgım adam yabancı kızları eklemısse tehlıkelı olabılırım :D

0|1
    0|0
    • Belki yabancı dil öğrenmek için ekliyordur önyargılı olmamak lazım :P

• ben senın ıcın dıle getırmıstım kopyala yapıstır mevzusu ıcın :D tesekkur edıyorum :D

• Tamam tamam, anlaşıldı şimdi :) Yeni yeni ayılıyorum daha k.bakma :) Uyku sersemliği :D

• kullanmıorm facebook bı ara acmıstım sonra bı ay bıle kullanmadım kapattım

0|1
    0|0
  • ilgilenmiyorum ki..açıp kapattığım bir yer, zaman zaman baktığım.

0|1
    0|0
  • Gerçekten öyle

0|1
    0|0
  • beni bugün delirtti mesela...erkeklerden mesaj almakdan bıkdım..hayattan nefret ettim.

0|1
    1|1
    • Ayar diye birşey var, gizlilk ayarını yap rahat et.. Söyleneceğinize.. :)

• O zaman katlanacaksın başka alternatifi yok , facebooku onlar yüzünden kapatacak halin yok herhalde :)

• arkadaşlar kaç saatte bir soru yayınlayabiliyoruz?

+ gunde kaç soru yayınlayabiliriz?

0|0
    0|0
    • Günde 1 tane soru yayınlayabiliyorsunuz , 24 saat = 1 soru .. Şimdilik.. 4. leveldan sonra günde 3 soruya çıkıyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben sadece iletişim amaçlı kullanıyorum.Hesabımda fotoğraf,resim, video paylaşımında bulunmam.Beni ilgilendiren bir sorun olmuyor...

0|1
    0|0
  • Sosyal medya önemlidir , etiket açısından..Günlük hayat da önemlidir..İkisini dengeli şekilde doğru biçimde kullanmasını bilmek lazım..

Benim sadece kendim yönettiğim zamanlarda gerek face gerek diğer kullandığım sosyal paylaşım sitelerinde sorunum olmadı ama işin içine sevdiğin girince kıskançlık falan oluyor tabi ister istemez , tek çözüm var sorun yaratanı yok etmek :))) Kapatmak yani.

0|1
    0|0
    • Mark kim bilir hangi vadidedir şimdi :D

• mark kurduğu dandik bir sitenin bu boyutlara varacağını kendi bile tahmin edemezdi , google un en büyük ortağı durumunda , özgün olmak lazım onu anladım bu adam sayesinde dandik de olsa süper de olsa özgün olmak :))

• facebook artık cok sikimdirik gelıodu kapattımm bende

0|1
    0|0
  • Hiç böyle bi etkiyle karşılaşmadım .

0|1
    0|0
  • sınırlar aşılmadığı sürece

konturoller eller anlayışla tutuldugu müddetçe hayı

0|1
    0|0
  • yööö yapmıyor aksine çok gülüyorum kullanırken

0|1