Bayramda spor yapılır mı dışarda?

Hergün spor yapan bir insanım. Hergün kas hareketi çalışmam ama sürekli yürüyüp hareket ederim. Bayramda spor kıyafetlerle yürüyüşe çıksam nasıl bakarlar acaba?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• l*n bide metalci olcan bunu mu düşünüyosun ya, rahat ol az kimse bişey düşünmez merak etme

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bayramlıklarınla koş.
    Ya şakamı :)
    Unutma ki Herkesin hayatına kimse karışamaz :)

1|0
    0|0
    • Bu bayan şu şekıl giyinir , şu bayan bu şekıl giyinir :D

• Aksatırsam zaten vücudum şoka girer. Resmen aşığım spora 😊

• Çok güzel :)
      Hep sporla kalman dileği ile...

• spor yapıyorsan toplumun dediklerine aldırış etmeemen gerkır. birisinin güzel vücudu var mesela bir kız. böyle çok güzel bir kız. altına tayt uzerrıne body bir tshirt geçirmiş spora cıkıyor. toplum ona o... pu diyor ama cahiller işte. şimdi bu kıza onu diyince kız sporu bırakmasımı gerekeıyor? hayır gerekmez. seendee aldırış etme

1|0
    0|0
    • Evet öyle oluyor. Genelde kızlar zaten hep güzel kızları eleştirir. Biliyorum çünkü 3 sene öncesine kadar kıskançlıktan ben de eleştirirdim. Olgunlaşınca oturuyor karakterler

• Sabah erken vakitlerde çık kimse olmaz hem.

Bende türkiyenin insanında bunu sevmiyorum işte. dışarda spor yapan adama cins cins bakıyorlar

1|0
    0|0
    • Öyle zayıf ya da şişko kızlar bir eleştiriyorlar. Ama işte cahillik takmamak lazım

• Bakma. onlara kalsa bib0k yapamazsın.
      Bişeyler başarabilen insanların arkasından konuşan birileri illaki olmuştur.
      Youtubeye freeletics body transformation yaz. bak ne insanlar var nasıl değişmişler. öyleyse herşey mümkün. halk bunu anlamakta güçlük çekiyor. sağlık ićin yapılan aktivitelere salaklık gözüyle bakıp 40 ından sonra hastanelerde sıra bekleyenler yine onlar. ilaç milaç derman olacak diye beklerler birde. hakediyorlar onlar

• bayram da olmaz tabi

1|0
    1|0
    • Aslında olur kararımı değiştirdim. Kime ne yanlış yapıyorum sanki

• Ben esorfmanla avmye konsere felan gidiyorum ne diyon gizimd hshsha :D

1|0
    1|0
  • Kimim ne dedigini bosver sporunu yap.

1|0
    0|0
  • Ayıp bayramda

1|0
    1|0
    • Ayıp değildir ya akşama doğru çıkıyorum. Bayram ziyaretlerini kesmiyorum ki

• bayramda mıllet tatlıları kavurmaları gotururken spora yapan bırısını gorunce imrenırler.

1|0
    0|0
    • Hayır genelde şişko kızlar , ay şuna bak salak dermiş gibi bakıyorlar. Ya da kıskananan kızlar spor yaparken dalga geçermiş gibi gülümseme atıyorlar 😀

• sporunu yap

1|0
    0|0
  • Yap ya nolcak.

1|0
    0|0
  • Hadi yapalim

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum bir şey demezler ayrıca kafana da takma :)

1|0
    0|0
  • yapılırrr

0|0
    0|0
  • Bayramda günahtır.. saflar sizi

1|0
    0|0
    • Hayır değildir. Akrabalarımı ziyarete gidiyorum , ellerini öpüyorum. Büyüklerimi görünce bayramlaşıyorum. Bak bakalım hangi ayette böyle birşey yazıyor günahtır diye. Batıl inançlısın bir de Müslüman gibi görünmeye çalışma

• Evet 😁. Farketmedim napalım olsun 😃

• Canın sağ olsun kardeş

Kızlar Ne Diyor 6

• Çık bir şey olmaz. Onlara ne?

1|0
    0|0
  • Ben olsam yadırgamam.

1|0
    0|0
  • Normal bir hareket. Kim neden kötü baksın ki sana

1|0
    0|0