Bugün sinirliyim, her şey gözüme sahte görünüyor. Ne yapabilirim?

sanırım solumdan kalktım. iş yerimde herkesin her yaptığı gözüme batıyor gözüme takılıyor. iş yerinde ki bu samimiyetsizlikler beni çok rahatsız ediyor. herşey sahte görünüyor gözüme. napabilirimki ? bazen başa çıkamayacığımı düşünüyorum. tamda bu sırada bu siteyi keşfettim ve siftahı yaptım . ohhh daha cevap almadan şimdiden içim rahatladı yazınca :)

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür durumlarda genelde ben şöyle yaparım. Hemen yalnız kalabileceğim bir yere (wc bile olabilir) gider, gözlerimi kapatır derin bir nefes çekerim. Tutabildiğim kadar nefesimi tutarım, kanın beynimde dolaşmaya başladığını, vücudumun rahatladığını hissettiğimde yerime döner oturur, kimseyle ilgilenmemeye çalışırım bir süre :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç kimseyi dağiştiremezsin sakin ol..Huzuru bul..

1|0
    0|0
  • her ınsanın donem donem boyle durumları olur desarj olman gerekır uzerınde kı eksı elektrıgı bosaltmalısın

1|0
    0|0
  • dök dök içindekiler rahatla.

hafta sonu sadece kendine vakit ayır dinlen derim zihnen yorulmuşsun bence. o yüzden bu kadar sinir stres

0|0
    0|0
  • yat tekrar kalk ama sağından

1|0
    0|0
  • Çikolata alayımmı sana?

1|0
    0|0
  • suratsız her zaman ki halindesin =))) insan bi güler yüz gösterir =)

0|0
    0|0
  • o zaman en güzeli sağından kalk bence

0|0
    0|0
  • hemen yakındaki bardağı kır rahatlarsın

ondan sonra buraya yaz olanları

0|0
    0|0
  • fight club izleme de ne yaparsan yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazen banada oluo boyle durduk yere gece ruya felan gormussen etkısınde kalmıs olablırsın farketmeden

0|0
    0|0
  • Aman bosver sen isine bak :)

0|0
    1|0
  • bana da çok sık olur bu sever misin bilmem ama çikolata sosu bol profiterol yanına da link :) ardından da link sonrasını kendin getirirsin zaten.. iyi şeyler düşünmeye bak :)

0|0
    0|0
  • dök içindekileri rahatla :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek ünitesi! Çikolata?

0|0
    1|0
  • Sıkayet ettım.

0|0
    0|0
  • Rahatladin madem git bi duj al soguk suyla.

0|0
    0|0
  • Site güzeldir.Umarım burada da sinirlendirmezler seni.

0|0
    1|0
  • hayırlı olsun,bacım yatakdan yaın sağdan kalkarsın , bu hesabı silersin :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...