İtinayla olumlu/olumsuz tüm yorumlar beklenir :))

Geçmişte başından 10 yıllık bir ilişki geçmiş, bütün güzel dönemlerini onunla harcamış ve onunla evlenmek için tüm çabaları sarfetmiş ama olmamış ayrılmış bir insan, size geldi ve sizinle evlenmek istiyor! (Bu arada ona karşı içinizde sevgi yok ama önyargılı olmak da istemiyorsunuz..Sonuçta aynı şeyi yaşayan siz de olabilirdiniz..)

bu durumda;

tepkiniz ne olur, onunla ilgili ne düşünürsünüz, ona nasıl davranırsınız, onunla evliliğe yaklaşımınız nasıl olur ve onunla evlenebilirim diyorsanız eğer evlenmeden önce neleri sağlama alırsınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kalbinde, beyninde de bitirmeli o ilişkiyi

kalbindeki kişi farklı yanında ki kişi farklı olursa o ilişki yürümez

ayrıca ayrılalı ne kadar zaman olmuş intikam içinde yapılan bir hamle olabilir

sen bunları güzelce düşün zamana bırak taşlar zamanla yerli yerine oturacaktır

1|0
    0|0
    • 10 yıl koskoca 10 yıl.. ayrılalı da 4-5 yıl olmuş ama hala tüm detaylaırı ile anlatabiliyor.. beyninde silmek kolay mı 10 yılı..

• işte tüm sorunda orada beynind eki , kalbindeki , yanındaki kişi aynı olursa mutluluk yakalanır

yoksa ne sana ne kendine acı , haksızlık yapmamalıdır

Erkekler Ne Diyor 10

• yeri geliyor insanın karşısına öyle biri çıkıyorki kaç senelik aşkı bir ayda unutturuyor ve eskisine olan aşkın hiç kalıyor ona olan aşkın yanında. sordun yarasını açtın eline ne geçti. Didiklersen ne geçicek eline. Bıraksaydın seni tanıdıkça aşık olsaydı belki çok aşık olcaktı. Ben biriyle tanıştığımda konu eski aşkımdan açılırsa karşımdakine aşık olamam. Psikologculuk oynamaya çalışma kaybedersin

1|0
    0|0
    • psikologluk yapmak için sormadım.. bilmek için sordum..

• Sevmiosan zaten 10 yillik iliskiyi bahane etme baska birini bul yoksa bu kafayla iliskide hep sorun cikaran olursun onada eziyet etme...

1|0
    0|0
  • şartları düşün taşın ve içinden gelen sesi dinle seni o yönlendirecek... çünkü onu en iyi sen tanıyorsun

1|0
    0|0
  • bunu gelip sana açması yanlış. eski ilişkisini açan insanlar bana basit gelir. Ne geregi varki hem karsındakini hem kendini zor duruma sokuyo durup dururken. Bunu anca zeka seviyesi düşük insanlar yapar ve bende zeki olmayan birini çekemem hiç

1|0
    0|0
    • ama ben sordum.. öyle de böyle de ögrenecektim sadece kendisinden öğrendim..

• valla kim ne derse desin geçmişini herşeyini bilmeliyim didik didik ederim yane öyle sölim olmazsa olmaz

1|0
    0|0
    • biliyorum şimdi de kabullenemiyorum :((

• cevap veren tüm ince arkadaşlara +1 yaptım.. birincisi sevmiyorum ikincisi sahte biri değil sonuna kadar sadık kalır.. kız da baskasıyla evliymiş cocugu falan varmış zaten..

• ok sevmiyorsan işin zor

• Bu durum teklif sunulan insanın durumuna göre deişir ama ben olsam her olasılıgı düşünürdüm hatta direk reddetmezdim kim bilebilir o şer görünen belkide çok hayırlıdır.

"Her insanın bir degeri vardır, asla degersiz değildir."

1|0
    0|0
    • ben de bundan dolayı önyargılı olmamaya çalışıyorum.. çünkü geçmişte bu şekilde ilişkisi olmayanı da çok sevdiğimi de falan filan hepsini bizzat yaşayarak gördüm.. ayrıca dürüst olup anlatması da ayrı olay tabi..

• Anlatmayı her insandan bekleme çünkü bu durum yaraları deşmeye benzer gecmiş adı üstünde, geçmişi fazla kurcalarsan sonunda huzursuz ,yanlız bir insan olur cıkarsın.Bir insan geçmişe bakıp ibret , ileriyi düşünüp ilham almalıdır.

• bana ne hıssettırıyor bana artısı ne onunla evlenmeyı sırf o ıstıyor dıye ısteyemem sanırım ben duygusuz ılıskılere karsıyım buna evlılık de dahıl

1|0
    0|0
  • benim kabul etmem zor olurdu

1|0
    0|0
  • şimdi erkek olarak böyle bir durumda onunla o şekilde 10 yıl geçiren benimlede 10 gün geçirsin diye düşünürüm işin açığı ama bir kadın nasıl davranır iyi bildiğimi söyleyemem ama kadınlar için çok büyük bir sorun değildir gibi geliyor bana

1|0
    0|0
    • sorun değil diyemiyorum :(

• bilemiyorum artık erkeklerde fiziksel bir iz kalmıyor zaten bunu biliyorsunuz ama çok uzun zaman geçirmiş olmanın pişmanlığı oluyor genelde

• Bakınız ; 7 aydır dewam etmekte olan çarpık ilişkim..

1|0
    0|0
    • nasıl yani?

• :(( sona gider mi bu ilişki böyle sence?

• şu anda hayatımda cevabını bilmediğim tek şey bu şte :-(((

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir şey hissetmediğim birisiyle evlenmem mümkün değil , önyargılı olmam desemde eskisine körü körüne bağlı birisi ilede olmaz ...

1|0
    0|0
    • sorun şu; eskisine bağlı kalmaması mümkün mü? hani bir de koskoca 10 yıl... walla sevdiklerimi de gördüm, sevgimi kullanıp ağzıma edip gittiler.. ben ortasını bulmaya çalışıyorum şu an açıkçası..

• kaybetmeme çabası içinde.. davranışlarda sorun yok.. özellikle gözlemliyorum..

• Devam et madem , belki o da seninle eline geçen düzgün bir ilişki kurma şansını kaybetmek istemiyor daha temkinli davranıyordur ...

• sen şimdi hiç bir şey hissetmezken evet dersen bu sefer bişey hissetmediğin birinin geçmiş acılarını saran iyileştirmeye çalışan doktoru olursun bence. üzerinden ne kadar geçmiş, şuan sana tavırları nasıl göremiyoruz ama seni sadece sığınacağı bir liman olarak ta göre bilir ama tam tersi de çıkabilir. bitmişse bitmiştir de. tanıdıkça aşık olduğun aşklar daha makbuldür. birbirnize ne kattığınız önemli olur. iyice didik didik et bir şekilde belli olur.

1|0
    0|0
    • birilerinin yaralarını sarmaya çalışan bir doktor sabrı ve vicdanı yok bende :((

• sende o vijdan onda da böyle bir meyil varsa eğer çocuğun canı bir kere yanmış birde senden zarar görmesin sonra sen kendini de borçlu hissedersin. buna da çocuğun sana olan davranışıyla karar vereceksin ki her nasılsa artık yine sende kıpırdama yok. iyisi mi safa yat anlamamazlıktan gel gitsin :)

• ehehehe haklısın :)) ya aslında çok tuhaf bir durum..sevgi yok ama sevmediğim için doğrudan sepetlemek istemiyorum yani önyargılı olmak istemiyorum..birşey olmuycaksa da olacaksa da sonuna kadar haklı gerekçelerim olmalı..ve sonunda pişman olmamalıyım devam ederken de bitirirken de.. sonuçta sevdiklerimi ve geçmişinde böyle bir durum olmayanları da gördüm, ağzıma edip gittiler..

• kalbimin sesini dinlerim önce ona bi iki hafta veririm vakit geçiririm kalbim eskisi gbi atmaya başlarsa düşünmeye başlarım

1|1
    0|0
    • onun eskisi ben değilim.. 10 yılını geçirdiği insan başka!

• illaki bi yerlerden bi şekilde olur ama sonra su akar yolunu bulur diyorum mesela kuzenim o kızla evlenmiş olsa eminim boşanmışlardı herşeyin hayırlısı yani

• haklısın..

• hayat,bi insana takılıp bi ömür onun acısıyla yanmak mı?

yaşanmış yaşanmıştır.ibitmiştir.nasipten öte yol gidilmez..

demekkii kısmet seninmişş,ona bi fırsat ver.herşeye yeniden başlanabilir bence yaşadığı tecrübeler seninle daha iyi bir ilişki kurmanıza sebep olabilir..

1|0
    0|0
    • haklısın ama ya tükettikleri? onlar ne olacak?

• Ona aşıksam, o da mantıklı olup beni seçtiyse evlenirim.

1|0
    0|0
  • 10 yıldır birliktelikk off ya , sevmiyorsan evlenmek mantıksız ama adamı tanıyon biliyon sonuçta kararını verirsin..

1|0
    0|0
    • hayır tam olarak tanımıyorum.. tanımama değer mi değmez mi ona karar veremiyorum..

• kıyaslama olabilir beyinde.. bir de bazı şeyleri onda tüketti muhtemelen..

• cinawllik tabi mümkün , sen bakireysen hele de ilkiysen öyle kabul edecen artıkk

Yükleniyor...