Sevgilim bahane mi üretiyor?

ben yarın yaşadığım şehrin dışına gidiyorumm ailemle mecbur sevgilimde 7 şubatta askere gideckk görüşemyckk malesef bn çok üzülüyorumm 22 şubatta gidecktii ailmde biletleri aldı mecburum artık neyse sorun şu sevgilimle buluşmk istiyorumm hep bahanemi üretiyor bilmiyorum oda çalışıyor bnde eskidn ne olursa olsun gelirdii şimdii ben size geleyim bugün son gnum dıom yok evde mmısafir varmış yok buluşmuyos sbh buluşacktik ise geç kalıom dedi napçağımı bilmiyorum bana karşı ilgisiz şimdi dedim hayatında birimi var kim olacak 2 gün konuşmayak dedi bnde yarın bn gidiyorum ha diio elimde imkan varyaa git ya dioo napçgimi bilmiyorum :( çok üzgünüm lütfen herkes yardımcı olsun

Güncellemeler:
link herkes okusunnnn cevaplsın lütfen :( ayrıldıkk bu sebeptn

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim bu senin birkaç gün içinde kaçıncı yardım dileyişin hatırlamıyorum, hala bulamadın mı? Dayanamadım yazıyorum ama anladığım kadarıyla tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumu sizinki. Seviyorsunuz birbirinizi ama istemeden de olsa beklentilerinizde hayal kırıklığı var, bundan dolayı da ortada biraz naz biraz kapris dolaşıyor. Üzmeyin birbirinizi, gençsiniz daha yaşayacağınız çok zamanlarınız olacak birlikte. İkiniz de bir yerlere gitmek durumundasınız ve giderayak yapmayın bu kaprisleri nazları, çok üzülürsünüz sonra. Yazıktır, bu gencecik kalplerinizi saçma sapan üzüntülerle yıpratmayın şimdiden..

1|0
    0|0
    • ben yapmıyorum o yapıyor :(

• işlh tm sölerm :)

• izin alamıyomuş işten

Erkekler Ne Diyor 5

• askere gitme psikolojisi olabilir:s çoğu üzülür sonuçta yabancı bi yere gidiyo kımseyı tanımıyo etmıyo kafasına takmıştır. ama benım sevgilimde var 2 sene sonra gidicem bnde calışsam dahi son 10 günümü hep onunla geçirirdim herşeyi yapardım seviyorum uleynn kafayı yerim vallah ailemden bile çok düşünürm:D

1|0
    0|0
    • :( o düşünmüyor buluşmuyoruz dio

• aynen öyle dio bz ztn anlaşamıyoruz dioo

• boşver ya sen üzme kendini sen çırpındın o istemedi bu yaptıklarını ilerde senı gerçekten seven birine yaparsın daha mutlu olursun

• Son günün olmasına rağmen misafir gibi abudik gubidik bir bahane üretiyorsa yapacağın pek bir şey yok , çok değer vermemeye bak.

1|0
    0|0
  • bu durumda olmanız ıcın sebebler olabılır mı mesela senın onceden yaptıgın hatalar felan bızım yardım etmemız ıcın durumun bu noktaya nasıl geldıgını bılmemız lazım

1|0
    0|0
    • cumartesi kavga etmiştik face yüzüneden cmrtsineden çarşambaya kadar küstük çarşmba günü barıştık yine ilgisi yokk

• sana bişe soylıyımmı bu senı bıtırmıs sımdı askere gıdıcek gelicek yenı bır sayfa yenı bır hayat

1|0
    0|0
    • sıkıntılarım var diyor :(

• ya ne nedenle

• soledımya en basta nedenını

• Bırakta o senin peşinden gelsin.Sen bir bayansın o düşünsün.Seviyorsa o seni bulur merak etme

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sende mesaj atma etme bakalım soğuk davran umursama onu yani

1|0
    0|0
    • yarın gidecmm daayanamıyom oda bn gelmedn gideck 3 ay göremiycmm sarılmak istiyomm :(

• bu işler böyle yürümüyo ki güzelim sen bişeyi üstelersen onu kaçırırsın serbest bırak yani

• peki :(

• ümitsizliğe kapılma arar elbet

1|0
    0|0
    • bn yarın gidecmm oda bn gelmedn gideckk 3 ay görüşmyck benim istedigim vedalaşmak sarılmak kokusunu içime çekmek öpmek istedimm :(

• zaman ztn oda sende baska yerlere gideceksiniz

• işlh unuturumm o ozmn peşimde koşar askere gider işlh aklı başına gelir bana yalvarırır ama iş iştn geçmiş olur işlhh

Yükleniyor...