Çocuğunuz olacağını duyduğunuzda nasıl duygulara kapılırsınız beyler?

Bayların bu tutumu hakkında konuşalım:)

Geçen bi ablam eşinden bahsederken çocugumuz olduktan sonra daha da değişti hiç tahmin etmezdim böyle biri olacağını falan dedi ki bunu da çoğu yerden duyarız siz erkekler çocuğunuz olacağını duyduğunuzda nasıl duygulara kapılırsınız sizi değiştiren nedir yani ? :)

0|0
843

En İyi Erkek Görüşü

• babam bana hiç sarılmaz sevgi ile ilgili tek kelime söylemezdi hiç ağladğını görmedim sanrım oda babasından öyle görmüş ben 12 yaşındayken bahçe duvarından düştüm hastanede gözümü açtığımda gece saat 4 gibi babam başımda ağlıyordu iyileşdikten sonra hep sarıldı bana ama sevgi sözleri bilmediği için hala söyleyemez... sanırım sorunun cevabı kendinden bir parça olunca herşey değişiyor

4|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Çok sevinirim açıkçası duyğularımı davranışların değişmez sevgilime hediyeler alırım deliye dönerim :) bağırım koşarım :) sevinçten

1|0
    0|0
  • Sevinirim, hele bir de kız olursa, allaaah... :D

1 ya da 2 kızım olmasını çok istiyorum, çok sevimli oluyor kız çocukları, bir de böyle tabiri caizse, yılbaşı ağacı gibi, süslü-püslü, bıcır bıcır, şu an düşünce aşamasında tabii, yapacak kimse olmadığı için, o da olur bi gün belki, bekliyorum bakalım... :D

1|0
    0|0
    • inşallah olurda o kızlar tokalarını senin saçına takarlar:D

• toka takacak saç yok ki, babadan kel olunca,

fabrika çıkışı hatalı, yapacak bişey yok, geçen berbere gittim, ''nasıl yapalım abi?'' dedi,

''atkuyruğu bırakıcam, uçlarından al abi...'' dedim, birlikte güldük, ama berber, kıçıyla da güldü ayrıca... :D :D

• hahahahahahahahahahahhhaahha :D

• İnsan kendisinden yeni bir hayat oluşacağını düşününce kendisini nasıl hissederse öyle, bu anlatılmaz yaşanmalı (çok klasik bir deyim ama yerinde). Bu duyguyu anlatmak mümkün değil. Kendinden bir parça hayat buluyor karşına canlı bir insan olarak geliyor. Bu mucize karşısında saygıyla eğilmekten öte bir şey yapılamaz ki. Doğacak çocuk bir anlamda sensin, bir parçan yani, yeni bir hayat, yeni bir sen.

0|0
    0|0
  • link o gerçekleştiğinde ben

1|0
    0|0
  • Babalık duygusu çok başka bir duygu,tabi annelik de öyle,ilk evlendiğinde bazı şeyleri farkına varamıyorsun.Ama,çocuğun oldukdan sonra,hele sana baba demeye başladıkdan sonra herşey bambaşka oluyor.Bunu tarif etmek çok zor.Daha dün sen çocukken senin çocuğun oluyor.

0|0
    0|0
  • anammmmmmmm anasının babasının ürünü geliyoo .:d

0|0
    0|0

• Ağlarım:/

1|0
    0|0
  • Geleceğe daha güvenle bakar artık baba oldum evladımın geleceği önemli diye düşünür..Sorumluluk duygusu artar..

0|1
    0|0
  • Ben babamı pek iyi tanıyamadım.Ben BABA olarak Abim'i görüyorum. Öz abimi.Bana babamdan daha çok yardım etti kucakladı sevgisini gösterdi ve daha çok eğlendik..Babam ise bir kadına tercih etmişti bizi bilemiyorum ama Abim benim babamdır.:) Ayrıca dediğine gelince bir erkeğin oğlu olması hiç yaşamadım :D ama güzel duygudur çünkü kanından canından bir parça olur birşey oldumu için sızlar diye düşünüyorum ben ? =)

1|0
    0|0
    • gördüğümüz şeyler daha önemli oluyo bazen bi bebeğin olurda ona babalığın nasıl bişey olduğunu gösterirsin inşallah:))

• Valla ben evli bile degilimde cocuk olduktan sonra 2. Plana atilacagimi baba dir bi figur olmasa beni adamdan bile saymayacagi her seyini cocugu icin yapacagi dusuncesindeyim

0|1
    0|0
  • sırf çocuk için ewlenmeyi düşünüyorum :D

baktım olmuyo ewlenmeden de yapabilirim :D

böyle dışarda falan başkalarının çocuklarını görünce "bu benim olsun mu?" diye sorasım geliyo :D baba olduğum zamanı düşünemiyom :D

0|0
    0|0
  • İşim evim arabam varsa ve eşimi çok seviyorsam hayatın en guzel şeyidir cok mutlu olurum bide erkek olursa :D

1|0
    0|0
  • muhtemelen süper bir duygudur.

0|0
    0|0
  • öyle bir şey olmayacak. hadi kaza ile oldu başa gelen çekilir. ama çocukları hiç sevmiyorum

2|0
    0|0
  • buna cevap vermek o kadar zorki buna en iyi cevabı aramızda daha önce bu duyguyu yaşamış olan birisi verebilir.saygılar

0|0
    0|0
  • hiç denemedim :D

1|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye değişir ama evlilik oldugu zaman butun erkekler degısır daha rahat daha umursamaz gıbı

1|0
    0|0
  • kendme inanamam heralde öyle bi mutluluk ta anlatılmaz heralde

0|0
    0|0
  • Panik...eyvah delik miymiş

0|0
    0|0
  • Kafama huni takar mahallede turlarım :D

1|1
    0|0
    • hahaahahahah iyiymiş:D

• 2. Turu da karımı kucağıma alıp atarım :)

3. Turda ise Bebişi mi alrım pipisini kaldırırım öğle turlarım. Aha bu dünyaya girsin diye bağırarak :D

• Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 8

• ay tahmin ediyorum ya :)) kuzenimin kızı oldu , erkek cidden değişiyor bir başka oluyor baba olunca , kıskanıyormuş annesi bu durumu :)) , zamanın da yapmak lazım çocuğu :=

0|0
    0|0
    • bende olsam bende kıskanırım ama tatlı kıskançlık bunlar :))

• eşim kızımız baba demeye baslayıp yanaklarını cici diyerek sevmeye basladıgında anladı sanırım baba oldugunu:) buda 14 15 ay civarı falan :)))

0|0
    0|0
  • Anca sevinirler bakmaya gelince ara ki bulabilesin. Ama bu haberi öyle bi vercem ki, mutluluktan ağlatıcam.

0|0
    0|0
  • Kuzenim baba oldukdan sonra ailesine daha bi bağımlı oldu

0|0
    0|0
  • Filmlerde,dizilerde falan oluyor ya "Olleeey baba oluyoruğuum!" :D Gerçekte de böyle mi olur ki?

0|0
    0|0
  • Bence dünyanın en güzel haberi :)

0|0
    0|0
  • insan nasıl değşr ya kız o çocuğu anasının evnde gtrmyor sonuçta

0|0
    0|0
  • :D eğer evlenirsen çocuğunda olursa , o sıpa artık senin önünde olur kocana göre ;)

0|0
    0|0
    • kocama dayak yersin derim :D

• unut bacım adam ona kaptırıyor gönlünü , eve girince direkt ona sana bir nbr der , çocukla ilgileniyorr eyy gidi :D

Yükleniyor...