En yakın erkek arkadaşınız size aşık olduğunu söylese?

yıkıldım bunu hiç duymamalıyıdım. benim bunu bildiğimden haberi yok ama dün akşam ortak arkadaşımıza anlatmış ve bana açılcağını söylemiş . ben ne yapıcam şimdi kardeşim gibi sevdiğim en yakın arkadaşımı kaybettim . söylsede söylemesede bir daha görüşmicem ama ne yapılırki böyle durumda?

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

• ben 3 yıl once erkek arkadasım dan ayrılmıstım butun herşeyımı anlattıgım sırdasım kardesım gıbı sevdıgım arkadasım bana ımalarda bulundu .. yakınlasmaya calıstı ... onun bunu demesıne ızın vermedım cunku kaybetmek ıstemıyordum bılıyorum kı o da bunu ıstemıyor aklı karıstı dıye duısunuyorum .. çok zor bı durum ınsan onun hakkında öyle şeyler düşümnemıo demı

1|0
    0|0
    • evet işte ona yakıştıramadım

• senı cok ıyı anlıyorum mıdeme ağrılar gırmıstı ... tıtreme tutmustu resmen benı de

• aynenn öyle :(

Erkekler Ne Diyor 17

• Tek birşey söylemek istiyorum!

Arkadaş olman ne?Yani arkadaşsan arkadaşsın burdaki sorun ne?

Şöyle düşün sen sokaktan geçen bi adama aşık olabilirsin ama sevgi gösteremessin tanırsın sevgi öyle ortaya çıkar!

Bunu tanıma faslı nedir?Arkadaşlıktır bunun adı bu!

Adam sana AŞIK OLMAMIŞ! Adam seni SEVMİŞ! Bunun değerini kıymetini bilmiyorsan denecek birşey yok!

Ama senın onla olmana engel olan şeyleri bir ortaya koy!Sonra karar ver!

Sana samimi birşey daha EĞER GERÇEKTEN RED ETSEN BURAYA GELİP YAZMAZDIN!Bu Acabayı birazdaha derin düşün...Mutlu olursun!

0|0
    0|0
  • Üzülme her kadın ve kızın başına gelir..Uzakta dur seni dostum arkadaşım , kardeşim olarak görüyorum dersin. Her türlü sıkıntını, derdini, onunla paylaşıp kafasına ekşiyip zevk vermeye gelince sevgiline koşarsın..Bu dünyanın düzeni böyle.. Haaaa sevgilin yıllarca senden en güzel sıcak zevkini alıp tekmeyi koydumu yine ağlayıp derdini dökmeye ona koşarsın...Bu işler böyle..Kimine kavun...Kimine kelek..

0|0
    0|0
  • gayet normal bi durum niye abartıyorsun ki ikinizde karşı cins zamanla birbirinzii tanıdıkca hoşlantı olur ha rahatsızsan istemiyorsan bu ilişkiyi alıp söylersin arkadaş kalalım dersin ne yani ben biriyle çıkacağım zaman gidipte tanımadan mı çıkayım, konumadan huyunu suyunu bilmeden mi çıkayım. insanlar birbirinin huyuna suyuna aşık olur, bunlardan hoşlanır. tepkin çok abartılı geldi.

0|0
    0|0
    • ya abartı değil öylemi çocukluk arkadaşım ilkokuldan beri :(

• ya olabilir ilkokuldan olsun bir insan ne zaman karşı cinse aşk sevgi durumu duyar ergenlik döneminde sonrasında ya da e çocuğunda aklı ermiş yani büyümüş ve hayatında tanıdığı insan halinden hareketinden hoşlandığı insan sensin, siz özbeöz kardeşmisiniz sanki. kanbağınız mı var. olabilir. ben kızın biriyle lise 1 de tanışmıştım. 2 yıl arkadaş gibi takıldık. lsonra çıkmaya başladık. sen olgun davranmazsan tepkini abartırsan kırarsın kaybedersin. ha güzel sözle herşey de halledeğilir unutma

• ben bu yuzden arkadas ayagına girmeden direk yuzune pat dfiye solüyom sorun cıkmasın bole die simdi garibim cok uzulcek senin yok dedigini duyunca.. bi ans tanı ama sey yapma ilerletmehiç olmassa mutlu olsun tatilde zaten birbirinzi görmessiniz sonra ben yapamıom arkadısmsın sen benim de hç olmassa askın kafasını yasasın..

0|0
    0|0
  • sen ondan daha önce davran ( onunla görüşünce biraz düşünceli davran ne oldu diye kesinsoracaktır seni düşündüm de )

söyle düşüncelerini mesela ya sen ne efendi arkadaşsın yıllarca kankam oldun bunu herkes yapamaz sen bana aşık falan olsan teklif etsen bitierdi çok özülürdüm falan de bu aklıma geldi nereden geldiyse onu düşünüp duruyorum nedense de :):):)

0|1
    0|0
    • düşünceli davran derken bir şeyi düşünüyor yada dert ediyor gibi bir izlenim ver

• iyi fikir aslındaa

• evet yalnız püf noktaları var ilk önce kimseden duymamış gibi davranacaksın

ikincisi hani içinde bir hüzün , bir burukluk varmış gibi davran

ayrıca şunuda unutma 2 şahıstan duydun sen onun snedne hoşlandıgını

aslında 2 sahıs senin nabzını yoklamak için söylemiştir

seni seven cesaret edemeyip onu aracı etmişte olabilir yani bilinçli yapılan bir muhabbet olmuşta olabilir

• en yakın erkek arkadası sandıgın adam guvendıgın adam sana goz dıkmıs tabıkı yıkılacaksın uzuleceksın cunku sen ona kardes gozuyle bakıyorsun o sana sevgılı ask gozuyle bakıyor benm de kız arkadasım var cok sevdgım cok yakın ama ıkı dunya yıkılsa yıne de ben o gozle bakamam o da bılır bunu bu yuzden kesmelısın gorusmeyı

0|0
    0|0
  • Geçen bir arkadaş bi link paylaşmıştı link kızla erkek en yakın arkadaş olmaz tabiyata aykırı :D

0|1
    0|0
  • Kabul et işte, kardeşin gibi gördüğüne göre demekki iyi bir insan, karakterini seviyorsun ve iyi anlaşıyorsunuz.Ne istiyorsun başka?Yakışıklı değil mi?

1|0
    0|0
  • başıma geldı elbette. ama konusarak hallettım. baktın olmuyor uzun sure ara ver.

0|0
    0|0
  • bitireceksin mecbur :) kısa ve öz...

0|0
    0|0
  • sakın umut verici konuşma bu senin için değil onun iğliği için arkadaş çabuk unutur ama aşık kalbine gömer

0|0
    0|0
  • oluyor öyle sonucta karsı cins bende yaptım zamanında 7 senelik kız arkadaşıma :) ama genelde onu aşık olmayanlar yapıyor ben gercekten asık olmustum ama sonuc sıkıntılı oldu biraz :P

0|0
    0|0
  • sakın bi daha görüşmemeyi düşünme.. anlayışla karşıla...ona morel ver.. otur güzel konuş anlat durumu.. çocuk komplez felan yaparsa intihara kadar yolu var.!

0|0
    0|0
  • yazık çocuğa ya

0|0
    0|0
  • yuh derim benim başıma öyle bişey gelse =)

0|0
    0|0
  • Zavallı adam

0|0
    0|0
  • genellıkle ılıskılerın yuzde 44.8 ı bu sekılde baslıo ztn..cok anormal bısı deıl kı bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sacina sakiz yapistir.

2|0
    0|0
  • açılmasına fırsat verme sonrada yavş yavaş uzaklaş bu mesele de burda btsin çünkü eskiye dönmeniz çok zor..

1|0
    0|0
  • Evlendi ya ne aşkı... O eşine aşık... Beni de sever kerata...

Ha deseydi vaktiyle üzülürdüm...

Sizin durum da kötü tabii... Ona bu işin olamayacağını nazikçe dile getirin derim...

0|0
    0|0
  • Aynı durumu ben yaşadm.. Reddettim ama arkadaşlığmızı devam ettirme kararı almıştık ki sen sakın böyle bi hata yapma olmuyo ne sen ne o eskisi gibi yapamıyo umut vermiş gibi oluyosun arkadaş kalarak ççç Ne kadar olduğunu biliyorum ama mutlaka bitir ..

0|1
    0|0
  • bilmemezlikten gel. ama sana söyleyen arkdaşın gitsin konuşsun açılma desin tamamen kaybedersin falan desin ikna etsin

0|0
    0|0
  • ben çok iyi bilirim bu durumu.benim başıma da gelmişti.abim gibi seviyordum onu kendisi de bunu biliyordu ama bir gün bana evlenme teklifi etti.şaşırdım kaldım orada hiç bir şey diyemedim çektim gittim.kalbim çok kırılmıştı.çok kötü olmuştum.sonra çocuk ulaşmaya çalıştı bana ama görüşmek istemedim.şimdi de almanyada.

sende görüşmek istemesin diye düşünüyorum sonuçta arkadaşına beni sevme unut desen bile eskisi gibi davranamasın ona.

0|0
    0|0
  • olabilir etkilenmiştir demekki iyi anlaşıyorsunuz ne var bunda istemiyorsan güzel bir dille anlat

0|0
    0|0
  • abooooo çok kötü , erkekle yakın ark. olmak ondan saçma geliyor banaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...