Abim ve benim yaşadığımız sorunlar ve çözümleri

Abimi severim abi candır... benden 3-4 yaş büyük bir abim var ama bazen beni gerçekten delirtiyor! Malümunuz tuvalete girmiştim kapıyı kilitlemeyi unutmuşum aniden içeri daldı neymiş tıraş olcakmış çık dışarı diye bağrışlarıma rağmen dışarı çıkmayan abim ne olucak oğlum erkek adamız ölmezsin diye bir şey deyince kan beynime sıçradı küfür ettim oda çekip gitti şimdi haksızmıyım ben ? not :bu soruna nasıl çözüm bulurum?

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Kapıyı kilitle , tepkilerini daha kibar bir şekilde göster ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tabi uyuşmazlık durumunda böle şeyler olabiliyor senin düşüncelerin farklı abinin farklı , bence ikinizde birbirinizin özel seylerine fazla mudahele etmeyin abinede durumu anlat sakin bir halde bence anlayis gosterrir sende fevri olma

0|0
    0|0
  • Bir gün ayrı kaldığınızda bir birinizi özleyeceğinizi getirin aklınıza.Ben kardeşimin değerini üniversiteye gittiğimde anlamıştım.Şimdi dünyadaki en sevdiğim insan o.

0|0
    0|0
  • Abinin yaptığı terbiyesizlik kapıyı kilitlemek tehlikeli bir sağlık durumunda Allah korusun ölebilirsin

0|0
    0|0
  • kapıyı kilitle sorun çözülür asdfasdf

0|0
    0|0
  • Mahalle camisini kullan abin orda seni bulamaz:)

0|0
    0|0
  • kapıyı kilitle .

1|0
    0|0
  • sen kötü bir şey yapmamışsın da abin bence fazla alıngan birde abartmış yani.

0|0
    0|0
  • bu sanırım birazda geçmişle alkalı

erkek kardeşlerin birbirine yaptığı şakalardan yaparmıydınız pantolon indirme el şakaları gibi ?

0|0
    0|0
    • hayır

• hayır şu anda uyuya kalmışım

• nasıl gidiyo nasılsın ?

Erkekler Ne Diyor 5

• Ölmedin değil mi.. Abi kardeş arasında her zaman olabilecek olaylar bunlar, çözüm araman bile anlamsız.

0|0
    0|0
  • abiye saygı sart. ama abıde olsa herkese saygı sart. ıkınızde ust uste hata yapmıssınız.ama önemsencek bişi yok küfür ederek kalp kırma yeter

0|0
    0|0
    • Tuvaletimi yaparken içeri giriyo adam sinrimnden ölüyom hala ama babam gibi sevdiğim birini kırdığım içinde üzgününm

• Abin vurdum duymaz birisiymiş. Önce kişiliğini belirle. Çözümü zaten görürsün. Vurdum duymaz bir insan umursamazdır. Özele saygı göstermez. Sende özellerini her ihtimali düşünerek hareket etmeye daha özen göster.

Bir yol daha var. Ona karşı büyük bir komplo yap faka bastır. Öyle bir koz olsun ki sen ne desen yapmak zorunda kalsın.

Örnek. Bir tanıdık kıza sarkıntılık için alttan dürt ve ortamı sağla sonrada yakala. Gerisi kolay.

0|0
    0|0
  • kapını kilitle demiycem çünkü unutmuşsun unatmanın mazereti yok.

bir dahakine tavsiyem sakince sinirlenmden küfür etmeden ayağa kalk, tepkisi zaten apar topar dışarı çıkmak olacaktır.

çıkmazsa işe üstüne

0|0
    0|0
  • kapıyı kilitle bundan sonra kardeş, abinden de özür dile. Bende ufakken çok kavga ederdim abimle hatta abimin bir seferinde omuzu çıktı o derece ama şuan en yakın arkadaşım abimdir :)

0|0
    0|0
    • iyi anladık da kapı açık diye tuvaletimi yaparken içeri girmeye hakkı yok ki abim ama anladık erkek adamız onda da sorun yok ama özel mahrem denilen bişey var özür dilemem. o benden diler

• acaba bende mi ona aynı şeyi yapsam?

• Belki hatasını anlar o halde bi dene tabi bu sana ters geldiği için kızdın sende aynısını yaparsan değerlerinden ödün vermiş olursun yapma bence haklıyken haksız olma

Yükleniyor...