Beklediğiniz o mesaj veya telefon geldiğinde ne yaptınız ?

Aylardır ondan mesaj bekliyorsunuz ayrılmışsınız.. Çok uğraşmışsınız ama geri dönmemiş..Öncesinde müthiş bir aşk yaşamışsınız ama kavgalardan ve hatalardan dolayı ayrılık olmuş...Aylar gecti ve o mesaj geldi diyelim.. Nasılsın... Özledim... Geldim kabul edermisin tipinde bir mesaj.. BÖyle bir mesaj geldimi geldiyse ne yaptınız yoksa hiç gelmedi mi ? Haylaa bekliyormusunuz :) ?

Güncellemeler:
Garibim erkekler hiç cevap atmamış.. tabe bu kızlar atmıyorki mesaj

0|0
15|0

En İyi Kız Görüşü

• "Ah'ın tuttu, şimdilerde hangi dua beni kurtarır?" diye bir mesaj gelmişti yıllar yıllar öncesinde. Hepi topu 2, bilmedin 3. Neyse.

Beklediğim ne bir telefon, ne de bir mesaj yok. Sorun şu ki, kimseden bir beklentim yok. Böylesi güzel.

Ah falan da etmedim, sadece Allah büyük dedim ve tebessümüme kaldığım yerden devam ettim.

Ve tekrar ediyorum;

"Allah büyük..."

2|1
    2|0
    • Allah büyük... O dilerse herşey olur... KAderde varsa hindistanda olsa gelir seni bulur..

Kızlar Ne Diyor 14

• Şöyle açıklayayım ;

Tecavüzden sonra “Zevk aldın mı?” diye sormak nasıl abesle iştigalse, gidişinin ardından aylar sonra arayıp “Nasılsın ?” diye sorman da o kadar abesti işte..

Uyuz bir itin kasığındaki pire kadar mutluyum

Ve başını çöpe soktuğu için kıçı açıkta kalan bir kedi kadar tetikteyim..

Tut ki……

Mutluyum..

Tut ki……

Yıkıldım…

Sana ne!

(Alıntıdır )

2|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Aylar sonra geldiyse okur ve silerim eger beklemiyorsam ! Beklentim varsa unutamamissam karsilik verirdim ;)

0|0
    0|0
  • zamanında beklemişimdr bende ve o mesaj geldi ben cevp bile vermedim bikaç gn sonra tekrar attı efendm dedm özledim dedi mesj attm nie cevp vermedn dedi belkide ben seni senin beni özlediğin kadar özlememişimdr dedim oysaki gerçek ben daha çok özllemişimdr o kendini kötü hissetsin die söwlemiştm

0|0
    0|0
    • aferiin :) Sizin yuzunuzden olan bize oluyor.. bende bekliorum mesaj ama bir türlü gelmedi gelmeyecekde galiba

• tilkinin dönp dolaşıp uğrayacağı yer kürkçü dükkanıdır :)

• beklemıyorum. gelirse cevap vermem umursamam.

0|0
    0|0
  • Aylar sonra...

Neden hep bekleyen taraf benim? Başka sorum yok...

0|0
    0|0
  • Dün bi telefon geldi.Neye uğradığımı şaşırdım.Beklemediğim telefon geldi.Şok olmuş bir şekilde oturdum.

0|0
    0|0
  • Hahaha önce bi şok olurum gülerim,havalara girerim.. Cevap vermem tabii kii.. Biten bitti sonucta ;)

0|0
    0|0
  • çok geldi..yine gelir..o kadar alışkınımki bu durumlara...mutlu oluyorum ama genelde geçci mutluluklar bunlar...

0|0
    0|0
  • zamanında nerdeymiş.. cevap bile vermem

0|0
    0|0
  • sırf bu yüzden numaramı değiştirdim en çokta o mahvediyor insanı bekle bekle bekle ..

0|0
    0|0
  • Gelmedi beklıyoruz =)

0|0
    0|0
  • iş işten geçmiştir.

0|0
    0|0
  • aylar sonramı? boşver gelmesin daha iyi... biten ilşkiden ifla olunmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0