Galatasaray´da Trasfer Bombaları devammı ediyor?

Bizim Başkan çıldırmış Sneijder transferinden sonra bir bomba daha geliyormuş transfer Baros´un Lavanteden gelen teklifi kabul etmesine bağlı çünkü Baros yüksek bir maaş alıyor Gs yönetimide bu maaşdan kurtulmada bu transferi gerçekleştirmek istemiyor eğer Galatasaray Baros´u gönderirse Drogba ile sözleşme imzalacak ve Drogba´nın sözleşmesindeki madde gereği Çin kulübüne bonservis bedeli ödenmeyecek

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Az önce bir spor sitesinde okudum bu haberi.Sezon sonuna kadar kiralayacaklarmış Drogba yı.Bence çok faydalı olur.Evet 34-35 yaşında ama unutmayın ki 8 ay önce Chelsea Drogba sayesinde şampiyonlar ligi şampiyonu oldu.8 ay önce gençti de şimdimi yaşlandı? Roger Milla yı hatırlayın o da Afrikalıydı,Kamerunlu.42 yaşındaydı dünya kupasında oynadığında.Ve süper oynuyordu.Ha eğer verilecek paranın geri dönüşümü yok diyorsanız Galatasaray zaten kiralık alacak yada bonservis bedeli vermeden.Eee geriye hangi sorun kaldı?

1|6
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• galatasarayımıza hersey yakısır ınsallah sampıyon olucazz

1|2
    0|0
  • Nerede sadece 'adı' olan adam var gider onu alırız zaten... Alt yapı diye bir şey vardı nasıl da unuttuk...

0|0
    0|0
  • Drogba'yı hiç sevmiyorum. Messi'ye Ronaldo'ya laf atıp duruyor ben en iyi oyuncuyum diyor. Çok itici bi adam.

0|0
    0|0
  • seksi kulübüz biz yaparız :)

0|3
    0|0
  • Drogba bomba mı? Kaç yaşına gelmiş o adam napıcaz onu gerek yok böyle saçma bi transfere... Stoper lazım bize ..

0|0
    0|0
    • Galatasarayın forvete ihtiyacı var

• Birde şunu ekleyeyim Fatih Terimin antremanlara bile almadığı Baroşa o kadar para vermektense Drogbaya vermek daha mantıklı diye düşünüyorum

• Baros konusunda katılıyorum boşa para veriliyor.. Bana göre aciliyeti olan defanstr.. :) Alınacaksa forvet Drogba olmamalı taş çatlasa 1,5 sezon işe yarar..

Erkekler Ne Diyor 11

• O değilde beni de almışlar daha pozisyonum belli değil.

4|1
    0|3
  • Bir fenerbahçeli olarak en büyük temennim drogbanın galatasaraya gelmesidir .DD

2|0
    0|1
    • Bence Drogba bu sezonda iş yapar

• bak esila çok güzel demiş gs alternetifi olan yere adam alacağına eksik bölgeye adam alsın hiç transferi bilmiyorlar ulfaluji sakatlanınca az daha eleniyordu takım ama akıllanmadılar malesef

• Stoper içinde Kolo Toure düşünülüyor ile Valeciadan Rami düşünülüyor Galatasarayın çok gol yemesini Ujfalusinin sakatlığına bağlamıyorum çünkü sezon başının ilk haftalarındada Ujfalusi vardı yine çok gol yiyorduk bence sıkıntı Melodan kaynaklanıyor ve savunmayı forvetten başlatan Elmanderin formsuzluğundan

• Başkanımız Galatasarayın abramoviçi alır tabi ki =))

1|1
    0|0
  • Gs yakında batacak demedi deme :)

0|0
    1|2
  • Yok abi gerek yok ya bize acilll defans lazım çok acil hemde

1|1
    0|0
  • bence gereksiz bir transfer olur Drogba zaten Sneijder alındıysa tek forvet oynanacak büyük ihtimalle e zaten burak-umut-elmander formdalar bu adamı 34'ünde almak yersiz işin yabancı kontejanıda var yani varda var önce sol bek yada stoper alınsın...

0|0
    0|0
  • 35 yaşındaki Drogba mı bomba?

1|0
    0|0
    • Valla açıkçası bende biraz garip buldum ama yönetim Şampiyonlar liginde Drogba�nın çok fayda sağlayacağını düşünüyor ve iyide bir kura çekmişken transfer konusunda her türli fedekarliğı yapıyor

• Drogba asparagas haber bence. Maliyeti çok yüksek zaten.

0|0
    0|0
  • valla dogruysa helal olsun

0|0
    0|0
  • Drogba'nın Milan ile bir münasebeti var diye duymuştum.

0|0
    0|0
    • Evet öyle birşey var ama Milan ilk hedefte Balotelliyi almak istiyor

• Milandan 2.5 yıllık kontrat istemiş milan vazgeçti ondan süvarim

• olmasın zaten ya başarısız olsunlar istiyorum ben sttirip gitsinler

• iyi olur güzel olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...