Kayak yapmayı bilen var mı?

bu yıl uludağa gidicem yarıyıl tatilinde ama daha önce hiç kayak yapmadım.kayak yapmak kolay bir işmi yani bi tarafımı kırmadan yapabilir miyim? birde bu kayak takımını kıyafetiyle filan kiralamanın maliyeti ne olur ?

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Orada ücretsiz kayak egitimi veren yerler var. ve oradan kiralaman gayet makul fiyatlarla mevcut

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• İmalatından anlamam, hazır satılanları tercih ediyorum :) Hangi kayak merkezinde yapacağınıza bağlı tüm takım eğitimiyle birlikte veriyorlar ama fiyat bilgisi ne yazık ki yok. snowboard al spor mağazalarından düşe kalka öğrenirsin hiç bir şey olmaz dikkat etmen yeterli. Daha yapamadın leğen, poşet , şambrel bul inanılmaz eğlenceli oluyorlar...

0|0
    0|0
  • uludağa ve ılgaza gidip kayak yapmış birisi olarak :) sakın kayak hocalarına bi ton para veripte onlardan öğrenme git bi hocanın yanına yaklaş yaklaş kulak misafiri sen de ol dinle:D telesinejlerle en tepeye çık sal kendini aşağıya baktın çok mu hızlandın at kendini yere böyle böle öğreniyorsun sorun yok :D

0|0
    0|0
  • kiralar çok yüksek fiyatlı değil kolunu bacağını kırmak istemiyorsan aldığın kayağın ayalarının tam ayağına göre olması ve bağlantılarının bozuk olmaması gerekli buna dikkat et çok zor bir iş değil ama bir günde yapılacak işte değil

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • var bilirim.

0|0
    0|0
  • kayma benim alanım çok iyiyimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben 3 günde ögrenmis 7.günde yarisa katilip 3.almistim :)

0|0
    1|0
  • Hiç yapmadım herhalde sakatlanıp dönerim gitsem... Ama çocukken yokuş aşağı kaymışlığım çoktur kışın... O sayılırsa iyi...

0|0
    0|0
  • Çok iyi olmasamda biliyorum, gideceğin yerde kayak eğitimi veren yerler mutlaka olacaktır oralardan öğrenebilirsin kayak takımını da ordan kiralayabilme imkanın var zaten :)

1|0
    0|0
  • winterfest yada whitefest ile mi gideceksin

o dönemlerde çok uygun fiyata kıyafet+kayak yakımı kiralanıyor pazarlık yap ama

kayak yaparken en önemlisi durmayı öğrenirsen yavaş yavaş kayarsın sorun olmaz kolaydır

0|1
    0|0
  • Bimiyorum.Öğrenemeyecek kadar da beceriksizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...