Aldatma vb. olaylarında karşı tarafa gösterilen tepki ?

Başlık pek açıklayıcı olmadı ama anlatmak istediğim şu kaçma veya aldatma konusunda. mesela bir erkeksiniz ve kız arkadaşınız başka bir erkekle aldatıyor. ve aldatılan kişi hemen karşı taraftaki o erkegi asıcam kesicem diyor. veya tam tersi bir kadın kocası başka bir kadınla kaçıyor o kadın kocasını kaçıran kadına kin kusuyor. bu çok bencilce birşey değilmi. bi kere kızacaksan kendi sevgiline kızacaksın resmen seni aldatıyor gidiyor. he o kişinin kaçmasının sebebide sensin çünkü ona yaptıklarına dayanamıyordur. şimdi bu uzun soruyu neden sordun derseniz sürekli duyuyorum ve daha yeni bir haber daha okudum. haberde adamın karısı başka adama kaçıyor. herif o adamın kızı kandırdıgını düşünüyor. geri istiyor. bu nasıl bir düşünce ve kararaktersizliktir anlamış değilim.

sizin bu konudaki düşünceleriniz nelerdir ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında haltı yiyen aldatan kişi.Vesile olanda bir başka kızılan kişi.Yaşantılar ve durumlar kişiden kişiye değiştiği için aldatmanın gerçekleşmeden önce mutlak bir alt yapısı yada nedeni bulunuyor.Kişilere sorulduğunda ilk cevap sevmiyorum soğudum kafam karışıktı ilişki monotonlaştı gibi cevaplar.Bunun cevapların hatta bir sınırı yok.İnsanlar ne kadar inkar etselerde aldatmaya meyilli.Ama yukarıda dediğim gibi bunun mutlak bir nedeni oluyor.Çoğunlukta kadın ruhsal açlık erkekse bedensel açlık yüzünden aldatıyor.Ben asla aldatmam diyen insanın yaşantısına ilişkisiyle ilgili çok sıkıntılı durumlar koyun bir süre sonra ya bitiriyor yada aldatıyor.Aldatmada kimsenin kimseyi kandırdığı bir durum yok.İlişkilerde nedenler sorunlar sıkıntılar oluyor.Kişiler bu durumlarını bastırmak paylaşmak yeni psikolojik rahatlama durumları yaratmak adına yeni heyecanlar yaşamak için aldatma eylemini gerçekleştiriyorlar.Bir arkadaşımın çirkin bir tabiri vardı bu konuyla ilgili hatta çok eleştirmişimdir bu sözü "Yemeyenin malını gelir bir başkası yer".Kişilerin yapması gereken şey doğru ilişkiler bularak bıkmadan usanmadan ilişkisine sahip çıkmak patnerine kendine duyduğu kadar sevgi ve ilgi göstermek ve ellerindekinin değerini zamanında bilmek.

0|0
    0|0
    • Çok dogru yaklaştın. ama sonraki yapması gerekene pek katıldıgım söylenemez. ama genel olarak çok dogru

Kızlar Ne Diyor 2

• allaha sukur bunlari dusunmemi gerektrcek bi sorunum kalmadi dun itibariyle :)) aldatcaksan bosan yada ayril git oyle yap en buyuk zayf noktam aldatmak aldatilmak irenc seyler.

0|1
    0|0
    • dün itibariyle derken :) ne yaşadıgını paylaşırmısın ? :)

• ama benimkisi sadece migde bulantısı değil bildigin zehirlenmek :) alarji :D

• simdi bisi derdimde nyseeee :P

• aldatilan kisiler genelde aldatildiklarini kendilerine yediremediklerinden direk olarak karsi tarafi suclarlar. O kadin benim kocami kandirdi, o adam benim karimi kandirdi vs. ...

0|1
    0|0
    • şahsen ben aldatılsam (yada aldatıldım bilmiyorum) bunu öğrensem derimki ilk ben yanlış yaptım yada gerçekten kız karaktersizlik yaptıysa kıza kin beslerim. o erkekle yan yana görsem erkegi tebrik ederim.

• bencede. aldatiliyosan sorun karsindaki kisidir bence sen degil. sen hatalida olsan bu sevgilininin seni aldatmasini gerektirmez. Istemiyosa ceker gider sonra gider ne halt yerse yer

• evet. en azından saygı geregi aldatmaz. aldatırsa hem saygısızlık olur hemde karaktersizlik.

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz sevdiğimizi öylesine seviyor ve sahipleniyoruz ki asla ona toz konduramıyoruz.

Bazen insanın kör ve sağır olduğu durumlar olabiliyor işte.

Dediğin gibi adam karısını başka kadınla aldatıyor karısı kadını suçluyor, aslında adam o kadına neler anlattı da evli olduğu halde kendisiyle birlikte olmaya razı etti bilinmez.

0|1
    0|0
  • ben bu konuda erkeklere çok kızıyorum öncelikle sevgili muhabbetiyse umrumda olmaz zaten bu muhabbetleri ciddiye almıyorum eşim ise iş çok fena hesabını önce kadına sorarım erkeğe kadına yaptığımdan fazlasını yapmam ama kadının böyle bir durumda pekte iyi bir sonu olacağını sanmıyorum erkeklerin ise direk erkeklere saldırmasını çok aptalca buluyorum bayanlar kızacaklar belki ama taciz yada tecavüz gibi bir durum yoksa dişi it kuyruk sallamazsa erkek it birşey yapmaz mantığının doğru olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...