14 şubatta sevgililer gününde yanımda olmuyacakk :(

14 şubat sevgililer gününde sevdigim askerde olcakk daha 1 haftalık gitmiş olacak çok üzülüyorum ona bşy veremedm hediye gtremyr lif işledimm havluda işletiyorum üzerine ikimzn adını yazdırttım askerime falan yazılıyor ama daha bitmedi veremiycm ben sevgililer gününde havluyu kargoyla gönderebilrmym acaba :( alırlarmıı yada başka bşymii göndereyim

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• abartma bence ılla hedıye gondermen mı lazım su 14 subatı amma buyutuyorsunuz ya

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Iki gun onceden gonderirsen kesin alir tam gununde. Uzulme olsun en azindan bak dusunuyorsun onu gonderiyorsun. Insallah degerini bilir senin.

1|0
    0|0
    • havluyu gnddeersm verirlermi yanii alırlarmıı yada başşka bşymi gnderim

• Bir sey degil ben tesekkur ederim.

• rica ederim

• belkı en anlamlı sevgılıler gununuz olur eger bırseyler yaparsan .

1|0
    0|0
    • ne yapmalıyım işte bu 2 sevgililer günümz

• ya adam hersey alay eden bı tıpse napcan. len sana sevgılınden havlu gelmıs ısımlerınız yazıo al bunla şaaaparsın. falan der adamın siniri bozulmasın şimdi

• pekii tamam :D pasta böyrekmi gtrm :D

• bu kadar üzülme,sadece yanında olmayacak. 14 şubatta acemi birliginde olcak ve yolladıgın şeyi iletirler ona.ama benim ki hayatımda olmayacak.4 yıllık bir aşkı yok etti!

1|0
    0|0
    • niçin yok etti

• bzmde aramız pek iyi dgll bn buluşmk için can atıyorumm o hepp bşyler çıkarıyor son zmnlarda bana karşı ilgisi yok çok üzülüyorum :(

• işte sıkıntı burda.bak sana yaşadıklarımı anlatabilrim askerde olanları.özelden yazayım sana

Kızlar Ne Diyor 5

• benim sevgilimde askerde :( o zaten 14 şubat ı anlamsız kılanlardan burda olsaydı eminim dayanamaz kutlardı ama askerde olduğu için sanırım hediyeden çok birbirimize ihtiyacımız var :/uzakta değilse gidip kendin verebilirsin hediyeni

1|0
    0|0
    • uzakta izmir foçada :(

• dalga geçmeyi bırakırmısınız

• lifi verdim havlu kaldıı

• gönderebilrsin heralde bilmemki

1|0
    0|0
  • Hediyelere bayıldım.

1|0
    0|0
    • gerçektnmii

• Evet, gerçekten.Askerde olana daha ne alabilirsin ki zaten.Eğer gönderemeyeceksen (hani almazlar falan diye) sakla geldiğinde ver ama alırlar büyük ihtimal.

• teşekkürlerrr begendigin içnn :)

• gimeden önce ver mecburen. nolacak ki!

0|0
    0|0
    • gitmedn önce veremem bitmemiş daha

• üzülme ya seneye yanında olur İnşAllah)

0|0
    0|0
    • işlhhh olurrr seneyede ben okumakta olcamm o gelir yanıma işlh ben ona şimdi hediye gndermzmym

• aferin iyi demişsin))

• evt :D

Yükleniyor...