Bugün işte o gün yani son gün...!

Eğer bugün hayatının son günü olsaydı ne yapardın?

0|0
22|22

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir deniz havası isterdim. Tek başıma şöyle sahilde istanbulla vedalaşırdım. Sonra herkese bayram tebriği gibi elveda mesajı atıp ölüyorum diye üzülmelerini sağlardım. En son da uzanıp uyurdum. Uykumda ölmek isterdim. Her şey bir rüya gibi geldi geçti demek isterdim..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Lou Reed - Perfect Day eşliğinde uzuun ağaçların olduğu bir ormana ya da ne bileyim bir dağın tepesine çıkardım.. hayata, gökyüzüne, yaşama, insanlara, renklere son bir kez bakardım. Korktuğum tüm şeylerin üstüne gidip gerçekleştirirdim, anneme son defa sarılıp mutlu bir şekilde ölürdüm.

0|1
    0|0
  • Korkmadan sokaga çıkıp bağırırdım Lanet Pkk diyee..

üzgünüm ...

0|1
    0|0
  • Anne ve babamın yanında olurdum sadece gerisi boş benim için.

0|1
    0|0
  • benim yaşayamayacağım bu dünyada yaşamaması gerekenleri katlederdim.

0|1
    0|0
  • Tek başıma çıkıp bütün teröristleri tarardım !

0|2
    1|0
    • Eksileyen sorunun ne ! yapılanlardan memnunmusun aç biraz tv izle...

• katliam yaparim

0|1
    0|0
  • helallik alırdım herkesten baya uzun sürer zaten

0|1
    0|0
  • Her zaman ne yapıyorsam aynısını yapardım.

0|0
    0|0
  • Önce kefenimi hazırlandım sonra bu hayatta hiç görmedim çok ama çok sevdiğim kişiyi bi kerecikte olsa canlı canlı görüp ona dokunmak isterdim sonrada bol bol dua ederdim

0|0
    0|0
  • bi göl kenarına oturur göle taş atardım :/

0|0
    0|0
  • annemin dizinin dibinden ayrılmazdım saçlrımı okşasın isterdim bütün gün..belki gidip evlenirdim ..kimbilir ama 1 gün içinde olmazdı tabi..yani herkes gibi lunaparka faln gitmezdim diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • bilmem, beklerdim öyle nolucak diye sonu :)

0|0
    0|0
  • ailemle ve sediklerimle gecirirdim.

0|0
    0|0
  • sevdiklerimi alırım yanıma kanepeye yayılır son saatlerin tadını çıkarır türk kahvemden yudumlar sigara içerim başka birşeye gerek yok zaman yetmez zaten

0|0
    1|1
  • Sanırım bende herzamanki gibi sırıtır anı yaşardım :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi arardım,ailemle vakit geçirirdim sadece

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimi görmek isterdim kısa süreli. Daha sonra yalnız olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • yatar uyurum

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimden uzak olmak isteyecegimi biliyorum.

0|0
    0|0
  • siteye girip,soru sormayacağım kesin :)

0|0
    1|0
  • sevdıklerımle gecırıdım

0|0
    1|0
  • Oturur ağlarım.

0|0
    1|1
    • aglaya aglaya gitti derlerdi :)

• Biraz mantıklı düşünürmüsün. Ölüceksin bir günün var insan ölüceğini bile bile hemde ertesi gün nasıl hıssedebılır kendını. Ben bole hıssederım oturur zırlarım geberene kadar hatta belki kalpten de gidebilirim. Seni bilmem.

• :) senin için kararmış ama :)

Erkekler Ne Diyor 21

• cayimi demler güzelce icerdim kefenimi hanima ütületirdim sonra en güzel takimi giyer cocuklarida öper dostlardan helalik ister hocayi ziyaret ederdim iyi kaliteli bir paket pamuk verirdim ona birde tirnagini kesmesini ellerini temiz tutmasini isterdim o gün icin kimseyede sormasin helal edip etmediklerini sanki onlar cok temizler sonra azraili beklerdim o gelmedimi ben giderim bir sekilde ve ona sunu söylerim erkek adam sözünde durmali gözüm nerelerdesin sabahtan beri bekle bekle canimiz cikti

0|2
    1|0
  • Bütün sevdiklerimle aynı anda beraber olamayacağıma göre.. herhalde, yalnız kalabileceğim bir yere giderdim.. ölümü beklerken hesaplaşırdım kendimle, beni nasıl bir başlangıcın beklediğine ilişkin tahmin yürütmeye çalışırdım.. ve herhalde ağlardım. duygusalım ben çünkü.. evet, kesin ağlardım.. :)

0|0
    0|0
  • yaşardım bir şekilde, fazla dramatize etmezdim

0|0
    0|0
  • uzulurdum çunku sevdıklerımı bır daha gormeme korkusuyla

0|1
    0|0
  • Meclise gider bdp lileri öldürürdüm.

0|1
    0|0
  • Karnımı doyururdum. Öbür dünyaya aç gitmek istemezdim..

0|1
    0|0
  • deliriyoruz bu gün son gün ne yaparsınız sormayı bazısıda son 24 saat diyor.bazısı yarın ölürsen diyor kimisi daha acımasız sonu sekiz on saata indiriyor kimisi kıyametide atıyor araya hani yarın kıyamet kopsa falan ...hayatının son günü olduğunu bilsen ki bilemezsin.hiçbirşey yapamaz sadece delirirsin..

0|0
    0|0
    • evet...aklını oynatır insan...ne yapılır ki...dakika turtar insan...

• tüm saatlere garezi olur takıntıdan gider adam :D

• Son kez gene ısarla Fransa ya giderdim, Eyfel kulesine çıkardım.Güzel bir rose şarap söylerdim. İpod umu kulağıma takar, Toto Cutugno - L'Italiano şarkısını dinler ve parisi izlerdim...

0|0
    0|0
  • Susturuculu bir silah bulur bir şekilde meclise girer tek tek kafamda olan sevmediğim isimleri vururdum ve öncesinde bu cahil ve uyuyan millete sosyal mesaj vermek için bir video hazırlardım.

0|1
    0|0
  • lan ben bu soruyu soracaktım yea, tüh bak gördün mü

0|0
    0|0
  • hic olmeyecek gibi yasardim

0|0
    0|0
  • Acısıyla- Tatlısıyla yaşadıklarımı düşünü, Kah güler gülümserdim, kah somurtur gözlerim dolardı Sanırım...

0|0
    0|1
  • kendimi öbür dünyaya hazirlardim :))

1|0
    0|0
  • içimdeki herşeyi sahiplerine iade ederdim...

1|0
    0|0
  • Issız bir yere gider ölümü beklerdim.

1|0
    1|0
  • Yatar uyurdum. Çok uykum var.

0|1
    1|0
  • o gun gelince programa göre hareket etmezsin emin ol..

0|0
    0|0
  • işlediğim bütün günahlar için af dileyip dua ederdim

0|0
    0|0
  • bugün yapacağım işleri yarına bırakırdım

0|0
    0|0
  • ayni gecirirdim

0|0
    0|0
  • oturup ağlardım