Kadınlar ve onların yargı - intikam anlayışı.

Arkadaşlar (kadın-erkek) insanları çok eşliliğe ve aldatmaya yönelten sebebler nelerdir ? Ve neden tek eşlilik kimi insanlara yeterli gelmez . Daha çok insanla birlikte olmanın avantajlar-dezavantajları ? Düzgün ve samimi cevaplar lütfen =)

Güncellemeler:
Arkadaşlar bayan olarak sert yaklaşım ve yorumlarınızı algılayabiliyorum fakat herkezin bu konuda öntargısız ve karşıt görüşe saygılı yaklaşması fikir ve düşünce alış verişinde daha faydalı olucaktır teşekkürler :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Maymun iştahlı oldukları için tek eşlilik yeterli gelmez. bayanlardada var bu erkeklerdede.

0|0
    0|0
    • pki beni mazur gör ama kadınlardaki çok eşliliğe bakışı özeleştirinle yorumlarmısın lütfen ?

• Verdiğin samimi cevaplar ve tatlı sohbetin için teşekkür ederim. Bir çok sorudaki açık fikirliliğin içinde.

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok eşliliğin tek avantajı adi bir karakteri bir halt yaptı sandırmaktır.

0|0
    0|0
    • sence erkek bu cesareti partneri carken nasıl elde ediyor bunu kabullenen kızlar için özeleştirin ne olabilir ama lütfen önyargısız bir cevap olsun :)

• diye biliyorsun :) eyvallah peki kadının aldatması ve birden fazla erkeği sevgili olarak hayatında tutmasına yapacağın bir özeleştirin varmı ?

• özeleştirim nasıl olabilir ki.

Hayatımda bu yaşına kadar bir kişi oldu diyorum.

• Karaktersizlik ve ahlak yoksunluğu

0|0
    0|0
    • hmm kaba bir yaklaşım direk yargılar nitelikte peki sen kadının çok eşlilik ve aldatması ile ilgili özeleştiride bulunabilirmisin ?

• ilgilenmıyorum

• konuya yorum yazdığın için teşekkür ederim iyi sabahlar dostum :)

• çok eşliliğin avantajı mı olurmuş , görmiyim onu orada

0|0
    0|0
    • sakin ol :) eşdeğer düşünceye gösterdiğim saygıyı karşıt düşünceyede göstermek gerek bundan hoşnut olan insanlar varki çok eşlilik denen bir yaşam şeklide var .

Erkekler Ne Diyor 2

• daha çok kadın daha çok sorun

en güzeli tek

0|0
    0|0
    • çapkın bun senmi diyorsun :) nerde çokluk mantığıyla yola çıkmışsın peki sende bir kaç örnek verirmiydin cinsellik dışında erkek neden aldatır acep :8)

• Karaktersizlik ve ahlak yoksunluğu aldatmaya neden olur. Evinde ki eşin herzaman ama herzaman diğerlerinden kat kat kat üstündür (bence)

0|0
    0|0
    • evdeki eşin kutsalliği malum şüphesiz :) fakat erkeğin bu doyumsuzluğu sana göre cinsel bir açlıkmı içeriyor sdece buna cinsellik dışında farklı bir boyut getirip diğer nedenler olarak bana örnek verebilirmisin ?

• ;) buna inan sesli güldüm tavsiyelerin ve görüşlerin hepsinden önemlisi keyifli sohbetin için teşekkürler dostum. Keyifli bir gün dileğiyle . :8)

• Sağol arkadaş :) sana da hayırlı cumalar :)

Yükleniyor...