Evet millet toplanın..

Sevdiğiniz kız,sizi abisinin düğünü diyerek aslında kendi düğününe çağırsa ne yapardınız?

Güncellemeler:
yanlış anlaşılmasın bir hastam bu sebepten dolayı cinnet geçirmiş :/ Bu karaktersizliğe karşı ne yaprdınız siz?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• gıder ikisinide tebrık ederim sonrada damada gelının duyacagı şekilde çok şanslısın super sokso çekiyor derim :)))

0|1
    0|0
  • kızla ne durumda oldugumuza baglı cok sevıyorsam onunla bırlıkteyken boyle bı se yaptıysa cok acı seyler olur sınırlendıgım zaman kontrolu kaybedıyorum

0|0
    0|0
  • Düğün pastası var ya. Yani böle 5 katlı olan. Hani böyle aşağıdan yukarıya küçülüp incelip sevrileşen altıda bayaa geniş olan.. Heeeh .. işte ona oturturum onu acımam.

0|0
    0|0
  • arkama bakmadan çeker giderim

0|0
    0|0
  • çeyrek takarım

0|0
    0|0
  • adı ustunde kısılıksızlık ve karaktersızlık bana bole bır seyı yapıyorsa benım ıcın o anda olu bırı olarak yasardı kalbımde baska bedenlerde baska tenlerde ıntıkam arardım ozellıkelde evlı kadınlarda

0|0
    0|0
  • IQ sevıyesınden suphelenır zaten butun askım o anda son bulmus olur :D madem dugune geldık ee bende dıger kızlara bakarım :D hatta alayını dansa kaldırır eger kendıme guvenım tamsa hepsıne yuz verırım :D

0|0
    0|0
  • eger onu esım olarak goruyor ve hıssedıyorsam ama bana bole bır vıcdansızlık yaptıyssa mutluluklar dıleyıp gıderdım ve guven ask sevgı dıye bırsey kalmazdı bende sonuna kadar ıntıkam ıcın aysardım

0|0
    0|0
  • Takarım. Net bir şekilde takarım. Kameralara karşı getirmiş olduğum çeyrekliği takarım. Sonra da damada başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • Nikah Kiyilana Kadar Sandalyede Oturur Telefonla konusup gulerdim :)

0|0
    0|0
  • yok daha neler ..

0|0
    0|0
  • Abisini ve o şapşal damadı döverdim.

ama döverdim yani.ağız burun kırmak değil.

0|0
    0|0
  • jop takarım :D

0|0
    0|0
  • kaşarlığın sebebi neymiş

0|0
    0|0
  • orada birşey yapmazdım ama sonra hayatını zindan ederdim onun. gizli olarak kocasını sakat bırakırdım sonra onu da bir tenhada yakalar arkadan oturmaz hale getirene kadar yapar önüne kocaman birşeyi sokar bırakırdım. o hali ile çekerdi bütün rezilliği... sıkıysa yapar...

0|0
    0|0
  • -sevdiğim kız, dewam eden ilşikiyse, yani geçip gdenlerden değil "current" ise... HAPIMI GETİRİN..

-diğeriyle ilgili durum,terkettiğim svgilim, pişman olduumu söyleyince, face e nikah masasındaki resmimi eklemiş. ; ALKOL KULLANIMIM ARTTI

0|0
    0|0
  • Ben bir ara gelin odasında falan denk getirirsem bilirim ona yapıcamı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...