Terazi Burcu erkekleri bu sorum size:)

Biraz tanıtın kendinizi genel özellikleriniz nelerdir? Nasıl kızlardan hoşlanırsınız? Hangi burç kızlarla anlaşırsınız? Bazen davranışlarınızı anlamak çok güç oluyor. Bir gün çok seviyor gibi bazense hiç sevmiyormuş gibi görünüyorsunuz, bunun sebepleri nelerdir? Aşık olduğunuz zaman nasıl bir insan olursunuz. Sadık mısınız?

Güncellemeler:
Pekala tekrar sorucam bu sefer gizli cevaplara izin vermiş olarak :) Tüm olumlu-olumsuz özelliklerinizi yazın :))
Tekrar tekrar söylüyorum burçlardan anlamayanlar yada inanmayanlar yorum yapmasın boşu boşuna. Siz bunlar boş işler, burç diye bişey yoktur diyince kendi düşüncelerimi hiçe sayıp size inanıcak değilim. Benimde kendime göre hayatım yaşadığım ve kendi gözlerimle gördüğüm şeyler var. İnanmak istemeyeni zorlamıyoruz inan diye istemeyen inamasın ama Herkez birbirinin görüşlerine saygı duysun.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Sizin astrolojiden anladiginiz yada tek bildiginiz dunyanin yuvarlak oldugunu bildiginizdir.( dunya yuvarlak degil tabi ) sadece ayin insan uzerunde etkisi vardir diger hic bir yildiz yada yildizlar toplulugunun insanin karakter vs gibi seyler uzerunde etkisi yoktur.siz fala inaniyorsunuz ama bunu kabullenmek istemiyorsunuz aklinizca kendinize bir cikis yontemi bulmussunuz adinida burc koymussunuz.

0|0
    1|0
    • Nasıl inanmak istiyorsan ona inan kimse seni ''inanıcaksın'' diye zorlamıyor. Ben kendi hayat tecrübelerimle burç özelliklerinin insanlar üzerinde etkili olduğunu gördüm ve inandım bu benim görüşüm. Herkez birbirinin görüşlerine saygılı olsun.

• Ben terazi burcuyum. Terazi burclari romantiktir cok bunaltilmadikca sadiktir. Haksizliga gereksiz iftiralara ki bu iftiralara sen ona yavsadin buna bilmemne yaptin gibi liseli kiskancliklari dahildirr bundan nefret eder deger verir verdigi degere karsilikta bekler

0|0
    0|0
  • Askin yada diger seylerin burcla alakasi yok.neden sakizdan cikan fallara inaniyorsunuz.yada neye gore yasaminiza yon veriyorsunuz anlamiyorum.

0|0
    1|0
    • Sakızdan çıkan fal değil bu. Astroloji bir bilim dalı. Bende bilmediği konular hakkında yorum yapan insanları anlamıyorum.

• ben bir teraziyim ve burda en çok terazi erkekleri soruluyor gibime geldi ne kadarda popülermişiz :) ben burçlara inanmıyorum agresifim kompleksliyim ama perdelerimi kaldırdığımda da kedi gibi bir insanım :) al işte meşhur olduk neden gizli cevaba izin vermiyorsun sen bütün özelliklerimizi yazdır deşifre et burda bizi

0|0
    0|0
  • ilgi bağımlısıyım.şu seviyor gibi gözüküp gözükmeme olayına bende anlam verebilmiş değilim.başka birisiyle gördüğümde onu,o seni haketmiyor derim kendime.biraz daha soğurum ona.dolayısıyla daha soğuk görünürüm.gibi gibi.eğer ilgi gösterirsen ona yine seviyor gibi görünecektir.tabii sana karşı boş değilse :) son olarak önceden de dediğim gibi terazi olmam karakterimi belirlemiyor ve bunu saçma buluyorum...

0|0
    0|0
  • gizliye izin verseydin keşke.biraz açardım kendimi ne güzel :D şunuda ekleyim. terazi burcu olmamın böyle bir karaktere sahip olmamda bir etisi olduğuna inanmıyorum ve saçma buluyorum.sadık birisi miyim ? -hakediyorsa dibine vururum sadıklıkta.orasına burasına bakarım diyebileceğim bir yer yok.genel olarka bakarım.örnek karakteri.kendisine has olmalı,yakışmalı ona.gibi gibi..

0|0
    0|0
  • duygusalız...ondan sonra zekiyiz...ondan sonra yalana tahammülümüz yok...ondan sonra aşk ile diyorsan güvenmeyi iyi bliriz...ondan sonra haksızlığa gelemeyiz...ondan sonra ilgiyi severiz...ondan sonra aşık olduğumuzda ise ellerimiz titrer gözlerimizi hep kaçırırız..ondan sonra bitti...

0|0
    0|0
  • sekse düşkünüz. ihanete tahammül olamaz hayatımızda, sevilmek isteriz, dürüstlük önemlidir terazi erkeği için

0|0
    0|0
  • sadakat konusunda iyiyizdir karşımızdaki sadık ve güvenilir olduğu sürece. romantiklik biraz şiire düşkünlük. sevdiğim kız akrepti sık sık tartışırdık ayrıldık.

0|0
    0|0
  • Kanka ben Teraziyim genelde dengesizim akrepte seever beni balıkta hepsi sever heralde burçlardan pek anlamam ama bu akrepler genelde beni gerçekten aşık ediyor:) onun dışından inanmam diyorum bu burçlara ama ne biliyimmuhhbeti komik:)

0|0
    0|0
  • beni sewen deger veren biri olsun ben anlayıslı hosgörülü sabırlı biriyimm

0|0
    0|0
  • kavga çıktı

0|0
    0|0
  • ar ve haya sahibi kızlar haricinde hiçbirisinden hoşlanmıyorum hatta son yıllarda kadınlara karşı neredeyse tiksinti boyutuna geldim sıkıntıya bunaltılmaya gelemem sadığım ama kadına karşı değil kendime karşı burçlara inanmam belki işine yarar diye yazdım

0|0
    0|0
  • hikaye bu burçlar.. bırakın bu boş işleri

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...