Bir kişinin öz güveni olmadıgını nasıl anlarsınız?

bir kişinin özgüveni olmadıgını nasıl analrsınız ne gibi hareketlerinden konusmasından?

Güncellemeler:
o zaman bende özgüven eksikligi var bunu nasıl aşabilirim?:(

0|0
524

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Hareketlerinde çok kolay anlaşılır. Konuşmasından da anlaşılır yeterki sen anlamak iste bazı şeyleri.

0|0
    0|0
  • fotonu koy eğer koymazsan özgüvenin zayıf derim.

1|0
    1|0
  • kekeler konuşurken, kendini az geliştirmişsse bu konuda olmaya bilir. ama konuşurken saçıyla başıyla oynar. bir topluluğa karşı konuşma yaparken örneğin hep -onlar orda değil-düşündüğünden hata yapar, heyecanlanır, salaklaşır.

1|1
    0|0
  • kekelerse banko :D kaşı gözü oynarsa eli kolu harekt ederse konuşmaya eeee die başlarsa:D

0|0
    0|0
  • bende hat safa olan bişey kolay kolay anlaşılmaz gözüne bakarsan gözünü kaçırır uzak ve soğukdurur

0|0
    0|0
  • Sen onun gözlerine kenetlen o mutlaka neden bakıyor dıye sana kaçamak bir bakıs atacaktır sen o sırada hemen gozlerını yakala ve de ki;

Bana bak ve gözlerimde gözlerini, ruhunu, yüreği ve sevgini gör.

Eminin etkili olacaktır.

0|0
    0|0
  • Karsındaki insanın gözüne bakamıyorsa o kişinin özgüveni sıfırdır panpa ;)

1|0
    0|0
  • cekimser kalıyorsa bir işe baslayıp sonunu getiremiyceginden dolayı vazgeçiyorsa özgüven eksilikligi vardır hep geri planda kalırlar liderlik vasfı olmaz

0|0
    0|0
  • Bakmadan anlayamıyorum .

0|0
    0|0
  • sözlerinden, gözlerinden, paylaşımlarından, yere bakıp yürümesinden ve kıskançlıklarından.

Hiç yoklardır var olma çabasına girerler

0|0
    0|0
  • menu de yıyecek ıceceklerın fıyatlarına bakmasından..cunku parasızdır. paran warsa ozguwen tawan paran yoksa ozguven taamam :D

0|0
    1|0
  • Olumlu düşün

Yeni alışkanlıklar edin

Planlar yap ve pratikte uygula

Ve kendini olduğun gibi kabul et ki başkaları da seni kabullensin..

0|0
    0|0
  • kendini överler genelde.

0|0
    0|0
  • Rahat konusamamasından. Bir kıza açılamamasından yda erkeğe bu erkek yada kız çok güzel filan diye :)

0|0
    0|0
  • Sürekli kendi hakkında böylemiyim şöylemiyim tarzı sorular soruyorsa anlaşılır.

1|0
    0|0
  • kesin konuşmaz.

sıkılır.

kısa cevap verir.

1|0
    0|0
    • beni açıkladın:)

• kesin konuşurum, sıkılırım, kısa cevap veririm. ama net cevap veririm. özgüven eksikliğimi :)

• korkmayacaksın en başta.

yanlış bir şey mi dedin? olabilir.sonuçta yanındakiler senin arkadaşların.hep beraber güleceksiniz.onları güldürmüş olacaksın.herkes evine dağıldığında akıllarında senin yanlış bir şey söylemen kalmayacak hep beraber gülmeniz kalacak.buna emin ol.

• Anlatılmaz, yaşanır.

0|0
    0|0
  • yere bakarsa yoktur

0|0
    0|0
    • ne alaka ya kımıs dusmemek taslara takılmamak ıcın bakarak yurur

• yaş 27 mi acaba

0|0
    0|0
    • hayır 23:(

• ben kimim sorusuna verdiğin cevaptır özgüven. 23 yaşındaysan halledilir bu .. 27 olsaydın halledemez miydin yine hallederdin ama rapisa 27 yaşında ve sorunu senden daha büyük :) ona da yardımcı ol halledince

• ılıskıde haddınden fazla kıskanclık yaparak normalde de zaten konsutguun an hıssedersın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• yürüyüşünden,panik şeklinde konuşmasından,ellerinin titremesinden,oturuşundan..kendine güven çook uzaklardan da göze çarpar çünkü

1|0
    0|0
    • peki özgüvenin eksik kendini ön plana atıp göstermeye mi çalışıyosun yoksa daha sessiz kenardaki tiplerden misin ?

• sessizim

• bu kişilik meselesi biraz daha yırtık olmayı deneyebilirsin çünkü biraz daha kendini ön plana attıgında kimse sana neden böyle yapıosun diyemez ama mühim olan dengelemek

• hep bir şeyini övüyorsa, bokunu çıkarırcasına şunu yapıcam bunu yapıcam diye kariyerinden bahsediyorsa ya da bak benm çok arkadaşım var mesajları veriyorsa gizliden gizliden kendince...bil ki özgüvensizliği onu yiyip bitiriyo. true story.monte et bunu.

1|0
    0|0
    • yok böyle huylar bende.sadece sessizim konusacak birşey bulamıyorum ve konustugumdada tedirgenlişiyorum yanlış birsey soylıyecegım diye

• kendını haklı cıkarmak ıcın baskalarını ezıyorsa asagılıyorsa vs

1|0
    0|0
  • bu senin yapında olabilir yani her sessiz insanda güven eksikiği olcak diye bir şey yok

0|0
    0|0
    • hm sevındım bunu duyduguma pek konusmayı sevmıyorum ama cok konusmayı ısterdım bunu nasıl basarabılırım

• arkadaşlarınla daha çok bir araya gelmeye çalış zamanla sessizliğin gider birde kişisel gelişim kitapları oku onlarda insanı gaza getiriyor =)

• önce görmem lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...