Bugüne kadar yaptığınız en çılgın şeyler?

Arkadaşlar bunu hangi bölüme koyacağımı bilemedim :) Ama siz yine de cevaplayın bakalım bugüne dek yaptığınız en çılgın eylem neydi ? :)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Fem dershanesini bilen bilir. birde cemaat yurtları vardı onun. heh işte orda 1 sene yatılı kaldım. odadan çoğu kişi tatile gitmişti. ablalar duruyordu ama ve odaya vodka sokup sabaha kadar içip sarhoş olmuştuk 2 arkadaş sonrada kusup durduk sabah. yakalanmadıkta .okul bittikten sonrada resimleri face atmıştık millet şok olmuştu ablalar falan off ne manyak günlerdi özlüyorum.

0|1
    0|2
    • Abi tarikat dersanesi olduğunu bile bile nasıl gittin orası da ayrı bir soru işareti :)

• sen onları sana uyduramazsın merak etme

• Hah geldi bir tane bak :) Gotiklere mi çevirdin hepsini naptın :P

Kızlar Ne Diyor 3

• gondola binmekti diyebilirim ha bide kamikaze bunlara bir kere bindim bida binmem

0|2
    1|0
    • Öff ben de ufoya binmiştim , bir daha bindim ama sonra yine arkadaşların zoruyla :)

• buraya yazacak kadar da çılgın değiliz.

0|1
    1|0
    • Gizli yazabilirsiniz ;) O yüzden konulmuş bir özellik ne de olsa..

• Sevgilimle gece yarisi, sahilde sex yapmak.

0|1
    0|0
    • Güzel oluyor :) Bunu ege ve akdeniz kıyılarında deneme şansınız da var.. Ama denizde de hiç dalga olmayacak ... Yakamoz da olacak .. off..

Erkekler Ne Diyor 5

• Otostopla 2 yaz Türkiyeyi dolaştım. Gayet çılgınca ve zevkliydi.

0|1
    0|0
  • Burçağı çayın içinde 30 saniye bekletip çaya düşürmemek:/

0|1
    1|0
  • Köpeği kızdırıp peşimden kosturdum kaç kere sonun da neredeyse ısırıyodu pallaha sonra bide koyuna tos yapardık küçükken oda geldi arkam dönükken tos yaptı:)

0|2
    0|0
    • Abi sen kasayı zor kurtarmışsın :D Geçmiş olsun ya:D

• Kasa değil çok pis tosuyor bazıları :) KÖpekleri hiç sorma halen korkarım arkadas:)

• Yazdığımda "Hsktr lan sallama" deneceği için yazmayı düşünmüyorum.

Bunun yerine "hiç çılgın bi' hayatım yok. Çok rutin" diyerek geçiştiriyorum.

0|1
    0|0
  • 17 kilomeetre yürümek

0|1
    0|0
Yükleniyor...