Ilgisiz sevgilinin dikkatini çekmek?

ilgisiz bir sevgiliniz var ve artık 3yıl olmuş bıseyler yerıne oturmus monoton monoton gıdıyor sız bayan olarak askınızı bellı edıyorsunuz hala aynı heyecandasınız ama erkek oyle değil.. ne yaparsak erkegın dıkkatını cekerız? beyler empatı kurun ve cevap verın lutfen..bayanlar sızde bunu daha once yasadıysanız ne uyguladınız yardım ıstıyorum lutfennn :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• benım kız arkadaşımın ayda 1 yaptıgı taktigi söyleyim sana yutturamıyo alıştık artık ama sende bi süre yap:D

0|0
    0|0
    • soylede yapak :D

• e tamam sormaya gelmişler dicen sözde işin icinde bi aracı varmış gibi anlatıcan haber yollamışlar yarn akşm geliceklermiş die:D

• haha du bakayım denerım ben bunu kısa zamanda :D cok teskurr

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 yıllık bir ilşkide monotonluk yasıyorsan bu senin suçun.oma seni kaybetme korkusunu hiç yasatmamıssın

0|0
    0|0
  • :( sıkıntı çaresi yok

0|0
    0|0
  • 4. yılım ama monoton değiliz ara sıra kavga et :D..

0|0
    0|0
    • yanyanayken acayıp eglenıırız cocuklar gıbı sıkılmayız yani ama ben telefonda mesaj olayına takılıyorum bunu takmamalı mıyım?

• çok takılma yahu.. olur bazen...

• seviş seviş ve seviş.sevişirken klasik olma onu fena azdır.sohbet et

0|0
    0|0
  • kıskandır.gerekirse aldat kendine gelir ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ona vazgeçilmez olmadığını hissettir yani ya beni brakırsa hemde herşeye rağmen acaba bunu yaparmı gibisinden sorular düşsün aklına emin ol sana ilgisi artacaktır

0|1
    0|0
  • Ayrıl çok dikkat çekici olur:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...