Ne yaptıysam olmuyor

sevgilimle ayrılalı tam 20 gün oldu ne yapıyorsam olmuyor arıyorum açıyor konuşuyor,mesajlarıma cevap veriyor ama söyledikleri şey olmuyor böyle olması gerekiyor ben seni üzmek istemiyorum kimseyi sevmiyorum hayatımdada uzun süre kimse olmuyacak diyip duruyor,sen çok iyisin seni kaybetmek istemem ama yapamıyorum mutlu edemedim seni diyip duruyor,istemiyomuusn beni diyorum isterim ama artık olmaz biliyorum diiyor sinir oldum çıldırıcam ya insan neden bu kadar kesin kararlı olabilir,hiç istemesede cevap vermezdi ee cevap veriyor ama yeniden başlamıyor neden neden denennnnnnnnnnnnn

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• cevap vermesinin nedeni senin için endişeleniyor olması .. yaptığı çok yanlış .. sana yanlış bir şekilde umut veriyor telefonlarına çıkarak, unutman için fırsat vermiyor .. kaç yaşında bu eleman ?

0|0
    0|0
    • hayır unutamamaız lazım mesaj atma arama diyor ama ben dayanamayıp arıyorum ozamanda açıyor ama sorduklarıma cevap vermiyor konuşma böyle diyor bittk artık açma bu konuları diyor özledim seninle konuşmak istiyorum napım diyorum tut kendini bende özldim ama mesaj atmıorum aramıyorum unutmamız gerekiyor diyor ne demek bu şimdi yaaa

• unutmamız lazım demesi önemli değil .. senin telefonuna cevap verdiğinde sende umut oluşuyor .. kesinlikle sana cevap vermemeli ama bunu yapamıyor senin için endişelendiğinden.. açıkça söylemiş yürümeyeceğini .. arama bence .. yoksa unutamazsın ikiniz de daha çok acı çekersiniz ..

• benim için neden endişeleniyorki:S

Erkekler Ne Diyor 3

• kacan kovalanırmıs ya bende aynı sorunu yasıyorum ilgisiz davranmaya kararverdim mesj falan atmıycam sende aynısını yap bi bosluk hissederde donerse seviyodur zaten donmezsede donmesinler bosver :(

0|0
    0|0
  • korkuyor .korkularını yenmekte ona yardımcı ol

0|0
    0|0
  • sana hala aşık o yüzden

0|0
    0|0
    • hayır unutamamaız lazım mesaj atma arama diyor ama ben dayanamayıp arıyorum ozamanda açıyor ama sorduklarıma cevap vermiyor konuşma böyle diyor bittk artık açma bu konuları diyor özledim seninle konuşmak istiyorum napım diyorum tut kendini bende özldim ama mesaj atmıorum aramıyorum unutmamız gerekiyor diyor ne demek bu şimdi yaaa

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemen ilgini onun üzerinden çek ve bekle.. Yani bir diğer deyişle pusuya yat çok şaşıracaktır böyle istekliyken neden gitti diye ozaman dibinde biter rahat ol.Sonuçta erkek.

0|0
    0|0
  • tatlim kelime oyunlari bunlar adam sevmiyor iste zorla mi ? sana kotu soz solese haketmiyosun vicdanı rahat etmicek bole cumlelerle seni atlatmaya calisiyo birak gitsin zorlama , dunyada adam mı kalmadı ya..

0|0
    0|0
  • sevgilin kırmamak için sana söyleyemiyor,olmayacağını söylemiş ama sen hala ısrar ediyorsun.insan olarak seviyor belki seni ama sevgili gibi değil.anlamalısın artık.üstüne gitme bence.

0|0
    0|0
    • kırmak için değil seni istemiyorum bana göre bir insan değilsin demiyorum öyle olsa onuda söylerim gayet açık bir şekilde ama olmuyor sen mutsuzsun mutlu edemedim seni diyor neden mutlu edemedin diyorum istesen edersin istemiyormuusn beni diyorum hayır isityorum ama olmuyor diyor ne yapmaya çalışıyor anlamadım gerçektende bana kafayı yedircek evet istemiyorum uyuşamıyoruz sevmiyorum seni sevemedim anlaşamıyoruz demiyor dese inan bişey demicem o lafları duyduktan sonrada asla bişey yapmam

• yani çalışıyor ama parayı nereye harcadığı belirsiz.

• aynen öyle ama artık soramamki ayrıldık çünkü:(

• ya tutarsa şarkısını armağan et sevgiline

0|0
    0|0
Yükleniyor...