Fitness mı yoksa yüzme mi?

arkadaşlar spora başlıcam ama yüzmemi yoksa fitness mı karar veremiyorum hangisi daha iyi hem kısa bir sürede iyi fizik yapabilmem için hangisi daha iyi?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme daha iyi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuzme omuzlari genislestir ama karin kaslari icin fitnesstan daha hizlidir. Ancak uzun sureli yuzmede goguslerin duzlesir bunu goze al. Fitnesste ayri ayri vucut icin programlar var. Daha uzun surer ama tam anlamiyla fit olmani saglar. Yerinde olsan yuzme daha eglenceli gelsede fitnessa giderdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kısa sürede yapacağın fiziği koruman ve o fizikte kalmanda kısa olur cınım :D büyük değişimler uzun zaman alır diye bir söz vardır. senin gibilerin ne acelesi var zaten hiç anlamıyorum. fitness da ağırlık çalışmayacağın sadece kardiovasküler çalışacağını göz önüne alırsak bence yüzmeye gitmelisin :)

0|0
    0|0
  • Sana bir yüzme antrenörü olarak tavsiyem ikisi birlikte. Kardiyo yerine yüzmeyi yerleştir. Bir kardiyo zaten maksimum 25 dakika sürmelidir. Sen bölgesel çalışmanı fitnessta yap. Duşunu al. 30 dakika yüz. Ve çevrede bu kadar bilgisiz spor hocasıyım diye gezen insan varken sana bir tavsiye. Her zaman kardiyo'nu bölgesel çalışmadan sonra yap.

0|0
    0|0
  • Fitness iyi

0|0
    0|0
  • Yuzmede omuz yapar
    kilo verirsin
    kardio misali

Fitnes te istedigin bolgeleri
    local olarak duzeltirsin

0|0
    0|0
  • yüzmek çok daha iyi olur emin ol fitnessdan sıkılırsın

0|0
    0|0
  • Fitnes daha iyi olur

0|0
    0|0
  • fitness.

0|0
    0|0
  • Fitnness tabikide

0|0
    0|0
  • Düzenli yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git hem zevkli hemde bir çok kası aynı anda çalıştırma imkanın var

0|0
    0|0
  • Hıcbırseye cunku senın fızıgın cok ıyı oldugunu dusunuyorum 😉😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fitness daha iyi onu tercih etmelisin 😃

0|0
    0|0
  • fitness olmadan yüzme bir işe yaramaz ne yazıkkı kilo vermek için 1 saat kadar cardio ondan sonra yüzme en etkili olanıdır

0|0
    0|0
  • Fitness tercih ederim

0|0
    0|0
  • Yüzme tavsiyem.

0|0
    0|0
  • ikisinide yapmalisin

0|0
    0|0
  • Fitnes tabiki 4ayda vücudunu mükemmel yapar