Sivilceden şikayet eden bayanlara duyurulur

burada da bır cok kişi sivilcelerden ve cılt gerdırme kremlerınden yana dertli gördüğüm kadarıyla bunun için bir şap taşı bulmalısınız (erkek kuaförlerinde bulunur)

şap taşının bir kısmını kazıyıp toz halıne getırın

pudra ile beraber bir kaba koyun ve üzerine limon sıkın

krem seklınde cıldınıze bolca sürün ve 30-40 dakıka hareket etmeden bekleyın

kurudukca cıldınız gerılecek ve az yanma olacaktır sivilcelerde

40 dakıka sonra temızleyın ve farkı görün bunu bır kac kez tekrarlarsanız ıkı gunde bır falan sivilceden kurtulursunuz cıldınızde gergın guzel kalır :D

(şap taşının bır cok faydasını google a yazıp gorebılırsınız horlamaya kötü rüya görmeye faydası oldugunu da yenı ogrendım

Güncellemeler:
başka zaman kırk kişi bu konuda soru sorar biz yardımcı olalım dedık tınlayan yok :)

ayrıca hiç bır yan etkısı zararı yok kremlere dunya para vermektende kurtarıyorum sızı daha ne ıstıyorsunuz

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Biyolojik yapıma uygun olmayan hiçbir şeyi doktoruma sormadan kullanmam -.-

0|0
    0|0
    • limon ve pudrayı cılde surmenın ne zararı olabılır şap taşı sivilceyı kurutur google a yazarsan faydalarını görebılırsın biyolojık dunya para verdıgınız kremler ne işe yarıyor ?

Erkekler Ne Diyor 1

• tüm cilt tiplerinin aynı olduğunu ve de diğer metabolizmal rahatsızlıkların olmadığını varsayıyoruz yoksa kalıcı iz bırakır rastgele yapılan bu tür müdaheleler

1|0
    0|0
    • purda ve lımon ne zararı olur cılde ? şap taşı konusunda süphe duyan varsa google dan bakabılır oda zararlı bır sey degıl bende her zaman tıptan yanayım ama ben de denedım bunu ve cok faydalı

Yükleniyor...