Mesut Özil Ve Fenerbahçe?

Arkadaşlar biliyosunuzki yandex fb arama motorundan arama yaparak her gün kulübün kasasına para giriyor ve robbenle suarezin reklamı yapıldı şimdide mesut özil deniliyor mesut tam bir beyin orta sahanın beyni çok klas bir oyuncu gelse iş yaparmı fenerbahçede ne düşünüyorsunuz _

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mesut Özil'i değerlendirelim daha sonra Robben ve Suarez'e geçebiliriz. Şimdi, Mesut Özil, hızlı ve teknik takımların "kreatif usta pasör"üdür. Ancak, Mesut'u Arsenal'e gittikten sonra da anlamış olduk ki, Mesut kaos futbolunun ve organizasyonun akıcı olmadığı takımlarda pek etkili olamıyor. Peki, şimdi Vitor Pereira ve bu kadro, bu taktik anlayışı ile devam ettiğimizi varsayarsak, Mesut Özil, kendisinden beklenenleri veremeyebilir. Bu nedenle, ikinci bir Diego faciası olması kuvvetle muhtemel...

Robben, son dönemlerde sakatlıklar ve form düşüşleriyle bir hayli güçten düştü. Yine de, yaşına ve fiziğine rağmen klasını koruyabilen, dünyanın en iyi oyuncuları arasında olabilen bir oyuncu. Gelirse, elbette çok iş yapar. Ancak, sezonda 30-40 maç kaldırabilir mi , ya da ertesi sezonlarda da aynı ritimle devam edebilir mi, orası muamma.

Suarez'in şu an için gelebileceğini sanmıyorum, Barcelona ile devam eden uzun bir kontratı ve kontratı süresince kazanabileceği sayısız büyük başarı ihtimali de var. Üstelik, orada kazandığının da 2-3 katını verirseniz, ancak gelebileceğini düşünüyorum. Buna bonservis ücretini de katmadım daha. Güncel piyasa değeri 80 milyon euro, kontratı da 2019'da bitiyor. Buna bağlı olarak, bonservisi 200 milyon euroya dahi yaklaşabilir.

Açıkçası, Fenerbahçe yönetimi, elde ettiği paraları har vurup harman savurmak yerine, işin ehli altyapı ve gençlik gelişim sorumluları ile anlaşsa, scout ekibini güçlendirse ve yetenekli genç oyunculardan dünya çapındaki ağlarını ve bağlantılarını arttırsa bu gibi içi boş, kariyerinin sonuna yaklaşmış sönmeye yüz tutmuş yıldızları almasına da gerek kalmaz. Benim için,30 yaşındaki bir dünya yıldızına 20 milyon euro vermektense, o 20 milyon euro ile, potansiyelli genç ve başarıya aç bir kadro kurmak daha mantıklıdır. Gelirlerse de, ligimize ayrı bir hava, heyecan katar elbette, o nedenle rekabet ve seyir zevki artması adına umarım tüm takımlarımız bu tarz tanınmış oyunculara imza attırır.

0|0
    0|0
    • çok açıklayıcı anlattığın için eig verdim sanki bir futbol dehası gibi konuştun :)

• Teşekkür ederim, objektif bir biçimde yorumlamaya çalıştım.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Usta Mesut işi olmaz bende Fenerliyim ama olmaz.

Sebeplerini sayayım.

1- Mesut'u Arsenal zaten 50 Milyon € ya aldı. Haliyle Fener almak için daha fazlasını ödemesi lazım.
    2- Mesut 8 Milyon € net maaş alıyor Arsenal'de bonuslar hariç sen düşün gerisini. Mesut'a daha fazla ödemek zorunda Fenerbahçe getirtmek için ki bu da Fenerbahçe'yi hem bütçe olarak epey zorlar hemde takım içi anlaşmazlıklar çıkar dengeli bir takım olmaz.
    3- Mesut'u Türkiye de seven kadar sevmeyende var milli takım tercihinden dolayı. Mesut bence s*lak değil yani Süper Ligde protesto edilip oynamak için. Premier Ligde kalır dönerse ya Bundesliga'da oynar ya da Amerika vs. gider oynar topunu.

0|0
    0|0
    • katılıyorum zaten çok zor şuanlık mesut robben gelebilir ama :)

• Robben, Lavezzi, 2-3 sezona belki Yaya Toure, Pepe 2-3 sezon sonra belki, Alonso bir kaç sezon sonra, Pirlo alınabilir bence aslında.

Fakat bu takımın eksiği.
      2 stoper
      2 forvet
      Bide defansif orta sahadır.

• He yandexle ronaldoyuda alırsınız. İki reklamıda izledim aziz sizle iyi dalga geçiyor. Örneğin suarez piyasa değeri 80 milyon euro. Türkiyede bunu karşılayacak kulüp yok. Belki kulübü üstüne yaparsanız gelir.

2|1
    0|0
  • ya rüya görmeyin siz artık
    gelirse Roben gelir ancak :))
    dahası avucunuzu yalayın

1|1
    0|0
    • hahahaha :D evet robbenle luis suarez iyi olur dimi.

• Suarezde gelmez
      o bonservis zor
      Robbeni alabilirsiniz sadece..
      biraz gercekci olalım Suarez bu yaşta asla gelmez Türkiyeye

• suarez tabi gelmez o yalan olurda mesut 26 yaşında 2 sene önce dünyanın bonservis parasıyla gitmişti oda zor dediğin gibi robben gelir ama ondan ümitliyim ben boşa reklam yapmayız yoksa :)

• Fenerbahçe'nin Mesut'a gitmesi daha olası.

0|0
    0|0
  • Mesut gelirse bence iş yaparda asıl konu gelirmi :)

1|0
    0|0
  • yapar işş

0|0
    0|0
  • Ancak bitik oyuncu gelir Türkiye ye...

0|0
    0|0
    • nani ve van persieden bahsediyosan bu adamlar bitmemiş benim görüşüm bu nani takımı tek başına sırtlıyor özellikle.

• Turkiye de Kulüplerin anlayışı Ya tutarsa hesabı...

• on sene sonra gelir

0|0
    0|0
  • Para bazi oyunculari getiremez. Öyle olsa Messi Katara giderdi.
    Fenerbahçede bir kere prestij yok başarı yok Şampiyonlar Liginde yok kim ne yapsin Feneri
    Van Persie gibi bitik bir oyuncu bulabilirseniz yeter size

1|1
    1|1
    • ligi ve uefayı alınca bu yazdıklarına pişman olucan :D

• Hıhı evet sen önce köy takımı Moldeyi yende ondan sonra konusuruz 3 yildizlilar:)

Yükleniyor...