Yeni başlayanlar hangi protein tozunu kullanmalı ?

Evet arkdaşlar kardeşim yeni başladı zayıfta değil normal ama hanı kılo almasa gıreken tıpten bırı yası 17 ona hangı proteın tozunu kac kılo onerırsınız bırde bady yapıcak

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• bodybuilding yaparken protein tozunu kullanmasın kasları bi anda şişer bırakınca bi anda pısar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sen bu soruyu kendın ıcınde sormamışmıydın :D dedım ya haşlanmış tavuk haşlanmış patates haşlanmış yumurta beyazı ve pirinç bolca tuketecek kısa zamanda kılo yapar tozlarla beslenmeyı tercıh edıyorsanız bodye gıttıgınde orada önerırler ne kullanacagını

0|0
    0|0
  • İyi beslenme ile toza gerek yok ilk aylarda. İllaki alacak diyorsanız.

link

Optimum Whey Protein.

0|0
    0|0
  • YEni başladıysa ilk 6 ay protein tozu kullanmasa daha iyi. Aslında bu yaşlarda protein tozuna hiç gerek yok ben uzun zamandır yapıyorum hiçbir ekstra ilaç ya da ek gıda kullanmadım. SAdece beslenmeme doğal yollardan dikkat ettim.

0|0
    0|0
  • Bende kullanmayı düşüyorum yaşı iyi protein 17 18 yaşlarda alınır zaten bende kilo almak amaçlı kullanıcam zaten

0|0
    0|0
  • hemen bu protein tzu sevdası nedir anlamıyorum?Çok düzgün beslenip ,antremanlarını düzgün yapıp gerektiği kadar dinleniyormu ki hemen protein tozuna saldırıyor?herşeyin sırası zamanı var..

1|0
    0|0
  • Şey dicektim kiloyla protein mi satıyolarmış?

0|0
    0|0
  • Whey.. Weight gainer alsın.. Yanında bol bol çikolata..

0|0
    0|0
  • Protein tozu falan kullanmayın.Aşırısı mideye zarar veriyor.Onun yerine yumurta ve az yağlı ete yönelsin.Ekmeği az tüketsin.

0|0
    0|0
    • Çoğu zarar sadece, mideye zarar vermez.

• Yep

Tavuk göğsü akar.

• Benim arkadaşımdan biliyorum.Midesi bulanıyordu sürekliSorduğumda protein tozunu biraz fazla almışım diyordu.10 yumurtaya bedel çünkü diyordu.

• Hocası ölçeğini söyler ona protein için... Perfect nitronun ürünleri iyidir .

0|0
    0|0
  • hergün tavuk gögsü kızartması yesin. doğal protein. hem karnı doyurur hem protein ihtiyacını karşlar..

0|0
    0|0
  • bnde body yapıorumm ancak protein tozunu dikkatlı kullnmak lazımm

0|0
    0|0
  • normal beslensin yaşı geçnç daha sürekli herşeyi yesin makarna ve haşlanmış yumurta bol bol

0|0
    0|0
  • Kesinlikle whey(peynir altı suyu), Vücudun en hızlı sindirdiği protein çeşididir

0|0
    0|0
  • Fitness en iyisi.Body çok sıkıntı iş bir süre sonra sıkılıp bırakma oranı yüksek.

0|0
    0|0
  • spor yapıyorsa kullansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uyanik hocalar alsin kullansi protein amino gainer icsin icsin iyi olur derler :) ama setler halinda 20 barfiks 30 dips 100-200 sinav cekemiosan ictigin o tozlar bel bolde yag olarak birikicek paranda bosa gidicek spora yeni baslayan 1 i 3 ay hic bisey kullanmamalidir 3 ay sonunda kendi kilosuyla bench yapamiyorsa yine kullanmasina gerek yoktur .

0|0
    0|0
    • kendi kilosuyla bench yapmasına gerek yokkiii bir süre sonra ağırlığı arttırması gerekece k buda mümkün değil şınavla falan olck iş değil bunlar

• yanlis anlamissin yazdiklarimi bir dha oku bence

Yükleniyor...