Şu insan kılıklı hayvana yardım?

9 dilim baklava yedim bugün :( tabi birden değil ara ara ama çook :/ kaç gündür dikkat ediyordum ama bugün dayanamadım baklava yesim. sabah 120 kalori aldım kahvaltıda öğle ve sonrasında sekersiz kahve ile 9 dilim baklava :( önce kustum biraz ama sadece kahve çıktı pardon ama :/ sonra ip atlayarak eritmeyi denedim.. şöyle yaptım;
9 dilim baklava: yaklaşık 3.000 kalori ediyor..
10 dk ip atlama 150 calori
bende 50 dk atladım molalarla.
300 cl-20 dk
300 cl-20 dk
150cl-10 dk

bu kadar yapabildim daha fazla yapmam gerekti ama yoruldumm :( aralarda 10-15 dk verdim. bir hızlı yapıp dinlenip tekrar hız yaptım. demem şu ki bu hayvan şahıs eritmişmidir 2 baklava :( ve kalan baklavvaların kalorisi için kussam mı? 70 kiloyum dikkat ediyordum normalde 1000 kalori alırım günlük ama bugün çostum bir baklavacı kızı olarak :( cevap lütfen :/ ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Vücut tipin kilo almaya meyillimi? Yoksa sen de yiyip yiyip kilo almayanlardanmısın?

0|0
    0|0
    • Meyilli

• İyi yapıyosun tatlım böyle devam *-*

• EİG için çok saol

Erkekler Ne Diyor 6

• bak bend spor yapıyorum fitnesste calısıyorum. 3 hafta cok dikat ettim baklavalar tam cıktı ckacaktı. dun şeytana uydum gittim burger king te hamburger yedım gitti her şey. 1 hafta boyunca o kasları goremıcm bende. sende 1 hafta umidi kes 1 haftadan sonra her şey belli olur. sporuna devam et ama sindirmen yavaş olur. hem şekerli hemd şireli zor

1|0
    0|0
  • Bir keresinde yarım tepsi havuç dilim baklavayı tek başıma yemiştim. Kahvaltıda. Akşam da geri kalan yarısını yemiştim. Yine olsa yine yerim asdfghjklş

Olan olmuş abla, devam et spor yapmaya.

1|0
    0|0
  • peki 1 parça tel kadayıf ne kadar kalori? sabahtan beri 25 tane yemişimdir nasıl yakacağım bilemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Guldurdun ya disiplinli ol bu sana ders olsun

1|0
    0|0
  • Baklavayı eritirsin ama şekerin etkisini ne yapacağız. İstediğin kadar koş atla

0|0
    0|0
  • her yediğini hesaplıyonmu böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her dakikada binlerce insan açlıktan ölürken iki kalori aldığın için kusmak akıl karı değil bence ben 9 baklavayı yesem kalori işini hiç düşünmezdim çünkü işte bu kadar kalori aldım dersen alırsın yediğin zaman ne kadar aldığını veya alacağını düşünme düşündüğün zaman alırsın psikoloji meselesi aslında birazda

0|0
    0|0
    • 1 yıldır psikoloji falan kalmadı zaten.1 yılda 10 kilo aldım :( kalori sayacı gibiyim ve veremiyorum devamlı olmuyor diyetlerim :/ ama şu sıralar dikkat etmeye çalışıyorum yine

• hımm anladım kilo almaya yatkınsın yanş önerebileceğim tek şey üç beyazdan uzak durman ve bol bol yeşil çay içmen

• sıkma be güzel canını can boğazdan gelir sakın ha kusayım deme kendine de bu kadar yüklenme yoldan dönmek yok baklavaları unut yola devam et :) başarılar

1|0
    0|0
  • Yapacağın en iyi şey daha fazla ip atla

0|0
    0|0
  • Bir günde eritmek yerine zamana yaymayı denesen? Diğer günler az yeyip hallet

0|0
    0|0
    • öyle yapacagım zaten yarın az yiyeceğim. ama bugün içinde eritsem kar diye düşündüm :/ çok ter attım erimişmidir baklava birzı

• Bazal metabolizman onun yarısını yakmıştır zaten merak etme

• Bir dilim baklava 400 kaloriymiş atv haberde çıktı diyetisyen söylüyor ona göre yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...