Insanları ve yaşam tarzlarını yargılamak doğru mu ?

neden insanlar hayatının her döneminde hata yaparken başkalarının hatalarını yaptıklarını konuşurlar ve kendı yaşantısını kımsenın ılgılendırmedığını söylerken kendılerı herkesın hayatına müdahale etmeye kalkar ve yargılar neden kendi yaşayamadıkları şeyleri başkaları yaşadıgında yadırgar laf cıkarır yada kendi yaşadıklarını başkaları yaşayamadıgından ezik görürler neden bu kadar bencil ve saygısız bir toplum olduk

Güncellemeler:
ben kimseyi dürüst bulmuyorum deli gönül dıyor kı hepsını takibe al diger sorularda ınsanları nasıl yargıladıklarını eleştırdıklerını vur yüzlerine :D bıraz öz eleştiri arkadaşlar :D

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• hayir yanlis bisey ALLAHta sevmez bunu onun yaratigi kula biseyler bulmak takmak begenmemek. rabbim onu begenerek yaratmis biz kimizki onun yaratigi kulu yargilariz? once cuvaldiz ignesini kendine batirmali sonra ince igneyi baskasina batir, bak acitiyormuymus. unutmamali baskasinin basina gelen bizimde basimiza gelir belkide daha feci sekilde. hayirli cumalar simdiden hepinize

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendi hatalarını ört bas etmek için başkalarının hatalarını ele alır açar kurcalayıp dururlar ellerine geçen tek şey hatalarının kimsenin bugünlük şimdilik bilinmemesi ama bu yarın bilinmeyeceği anlamına gelmiyor ..

Herkes hata yapar bizim toplumumuz kendi hatalarıyla yüzleşemediğinden başkalarını yaptığı hataları büyüterek kendi hatasını bastırmaya çalışıyor..

0|0
    0|0
    • bence de haklısın ama kendı hatalarını örtmekten ziyade kendılerını onlardan daha üstün gösterme çabası da olabılır mı ?

• peki sen hiç mı yapmadın bunları ya ınanmıyorum ben herkes bir şekılde bırılerının hayatına mudahale etmıstır kıskanmıstır yargılamıstır

• tabi ki yaptım inkar edecek halim yok herkes hata yapıyorum ama önemli olan bu hatanın farkına varıp ders çıkarmak artık yapmıyorum daha doğrusu yapmamaya özen gösteriyorum

• Çünkü insanların çoğu başkasının üzüntüsünden mutluluk duyuyor. Çünkü hepsi ikiyüzlü hepsi önyargılı anlayışsız..

0|0
    0|0
    • birileri seni cok fena kızdırmış allah senin eline düşürmesin onları derim :D

• :D karanlık bahane sinirdendir sinirden :D

• Tamam öyle diyosan :S :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...