Intikamınız elinizde patladı mı?

intikamınız hiç elinizde patladımı?

Şahsen intikam nasıl bir duygu?

İnsanının içi içini yiyordur ulaşamadığı o xxxxxx'e haksızmıyım?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• birisinden intikam almak demek bence ona yapilan en büyük iyiliktir diye düsünüyorum.

Ve birisinden alinacak en büyük intikam onu unutmaktir.

Böyle bir durumda intikam planlari yeminleri etmek yerine gecer giderim oradan

0|0
    0|0
    • annen babanı aldatıyor ve piç olarak dünyaya geliyorsun kimden alırdın intikamını ?

• eğleniyorum sayelerinde

• dizide anne kaçamak yapıyor inçe çizgiyi ezip geçmemek lazım :)

• Nasıl bir duygu bilmiyorum, kimseden intikam almak için vakit harcamadım.. ;)

0|0
    0|0
    • intikam dizisi konumuz oradan varsayım yaptık

• Aydınlattığınız için teşekkürler.. :)

• İntikam almak basit insanların saçma sapan düşünceleridir.

en güzel ALLAH,a havale edip film tadında rabbimin cezasını izlemek olmalı..

0|0
    0|0
    • güzel kardeşim sana cani gönülden katılıyorum. Allahın yere göğü yarattığına inanmayan insanların basit ve kirlenmiş düşünceleri, Allah her insanı sınıyor ve intikam, hırs için yaşıyannlar asla o Allah sevdasını , kul sevdasını ve cennete ki güzelliklere asla sahip olamaz. Havale dahi etmemek lazım daha'da asil olduğunu kanıtlar..

• intikam zayif insanlar icin dir, allahin adaletine inanmamak

0|0
    0|0
  • intikam almam salllarım onu

0|0
    0|0
  • İntikam harika bişey ya.. en son intikam aldığım kız hala rehabilitasyon tedavisi görüyor :D :D

0|0
    0|0
  • çok güzel intikam planlarım var şu an ama vakit geçsin diye bekliyorum

0|0
    0|0
  • benim bi kere gözüme sıçramıştı

0|0
    0|0
  • intikam almam..

0|0
    0|0
  • patlamadı herzaman layığını buldu

0|0
    0|0
    • bulduğuna inanmıyorum :) için içini kemiriyordur

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben yıllarca bazı olaylar karşındaki kişilerden intikam almak istedim ve bazılarınla ödestim.Geri kalanlarıda saolsun hayat halleti :).Ben hiç bir şey yapmama gerek kalmadı .O intikam almak istediğim kişiler hepsi kendini yaktı.Vicdanım kalbim kadar temizlendi. Hayırlısı

0|0
    0|0
    • sana öyle geliyordur tatlım

• İntikam almak güzeldir :)

Onun sana cektırdıgının 10 katını cektırrsın ve onu acı cekerken ızlemek zevk verır :)

Kafama koyduysam yaparım hıcbısey elmde patlamazz .!

0|0
    0|0
  • uzun zamandır intikam almak için uğraşmıyorum herkesi kendi haline bıraktım gün olur devran döner diyorum daha çok ergenken böyle şeylerle uğraşırdım intikam almışlığım vardır hem güzel bir duygu hemde içten içe acaba bu kadarını yapmasamıydım da dedirtir ama hiç pişman olmadım buradaki ince çizgiyse yaptığının nelere malolduğunu bilerek hareket etmek

0|0
    0|0
  • İntıkam ıcın ugrasmadım

0|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenir, ısınınca dodonda açılan şemsiye gibidir.

0|0
    1|0
    • aynen :d komik ama kendilerini tribden tribe sokuyorlar gülünç aslında

Yükleniyor...