Sizce hangi gazeteci daha başarılı?

rahmetli Mehmet ali birand mı? Ali kırcamı ? uğur dündarmı ? benim fikrim şudurki 3 üde bu ülkenin gelmiş geçmüş en başarılı gazetecileridir... tabi en iyileri Uğur dündar becne...

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• uğur dündar :)kararlı ve net ayrıca dürüst :)

0|1
    0|0
  • Mehmet Ali Birand iyiydi gerçekten.Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|0
  • Mehmet alı bırand mekanı cennet olsun:(((

0|0
    1|0
  • iyi bir habercimiydi bilmiyorum ama birantin sempatikligi babacan tavri yalnizca onu izlememi sagliyordu

0|0
    0|0
  • Ali Kırca bence de.

0|0
    0|0
  • Uğur dündar ...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ali kırca ile birand gazeteci değil televizoncu..Gazetecilik çok başka ayrı bi meslektir televizyonda gördükleriniz gazeteci değildir..Gazeteci gazetede durmaz araştırır bilgi edinir toplar belgeler analiz eder ve gazetesine sunar..Gazeteci gazeteden tanınır..Uğur mumcu ülkenin en çaplı gazetecisidir bana göre..Her ne kadar sevmesemde yeni nesilde mehmet baransudur..İkiside olmayacak elde edilemeecek belgeleri nerden nasıl bulur anlamam oda mesleğin sırrı tabi..

0|0
    0|1
  • uğur dündarla ali kırca Allahsızın din düşmanının yalakanın önde depar atanları ikisinide sevmem birandıda pek sevmezdim ama Allah rahmet eylesin öldü gitti sempatik adamdı bu ikisi gibi yalaka değildi en azından o yönü iyiydi birand daha basarılı azimliydi

0|0
    0|1
  • Şu anda ekranda olmayan başarılıdır arkadaşım. AKP başarılı olanların hepsine yasak koydu (:

0|1
    0|0
  • kötünün iyisi Birand bana göre

0|1
    0|0
  • Ahmet Şık'tır o isim. Şuan yaşıyan en başarılı gazeteci. En dik duran en sağlam hareketi yapan gazeteci. Siyonist menşeli Ilımlı İslam diye bişey uyduran örgütün birebir görüşme talep ettiği, bu talebi geri çeviren yegane gazeteci

0|0
    0|0
  • Cuma namazına giden öğrencileri kötü birşey yapmış gibi haber yapan Uğur Dündar mı başarılı ?

0|1
    0|0
    • :) genel olarak söyledm bunu.. daha önceki yıllarda yaptıgı hizmetleri görmezlikten gelemessin

• bence Halil Nebiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...