Kızlar Siz Olsanız Ne Yapardınız

1 yıl Önce bir erkekle bakısıyorsunuz erkek size gelip teklıf etmıyor.ve aradan aylar gecıyor.Siz yeni bi ilişkiye başlıyorsunuz.Şimdi o bakıştıgınız gelse teklif etse yada sizle yakınlasmaya calıssa ne dusunursunuz nasıl davranırsınız yada ne dersınız ona..Unutmayın biriylede çıkıyorsunuz ?

0|0
225

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• sen bu saatten sonra o kızdan ne bekliyorsun ki. bakışmışsınız bir şeyler başlayabilirdi etkilenme olmuş sonuçta ama sen kalkıp odunluk yapıp kızla bi konuşmaya çalışmamışsın bile. kızın başka birini bulması çok doğal. ki bende kabul etmezdim yani bu saatten sonra.

0|1
    0|2
    • vallahamı peki seni cok sevdigini solese ? senle anlık degıl omurluk beraberlık ıstese? o zamanlar bı esseklık yaptım emın olamadım dese.Ama sımdı cok pısmanım dese yınedemı olmaz ?

• bak bi kız deli gibi sevdiği erkek için her şeyden vazgeçer ama o erkekten soğuduysa bir kere asla ve asla kolay kolay geri dönmez. istersen dünyayı al ona ver. yani ben böyleyim eski erkek arkadaşımda şuan sen gibi yani neler yapmadı ki benim için. ama bazı hatalar biz kızları tamamen itiyor yani olmuyo bir daha. bence ne biliyim ümidi kes birazcık :/

• Çıkıyorsam şansı bitmiştir nokta.

1|1
    0|0
  • biriyle çıktığımı söylerim ve ona seninde çıktığın varmı die sorarım eğer yok deyip bana yavşarsa işim var diyip başka biyere giderim

0|0
    0|0
  • çıktıgım kişiyi gercekten seviyrsan yakınlaşna da yüz vermem ve gerkrse bunu çıktgm kişiylede paylaşırm . ama cıktgım kişiyi vermyrsam o bakan kişiye duygularm dha yogunsa çıktgm kişiyi üzmeden ona zarr vermedn uzaklaşrdım. ama bi ilşkiyi sebepsz bitrip baska bi ilşki kurmak mantk ve duygsal anlmda cok zor :S

0|0
    0|0
  • sevgilim var derim şimdiye kadar aklı nerdeymiş

0|0
    0|0
  • sevgilimi seviyosam bişey düşünmem kızarım

0|0
    0|0
  • len gavat niye daha önce gelmedin haydi şimdi yoluna derim

1|1
    0|0
  • erkekler böyle işde siz bakışınca bu cepte der ilglenmez senn bryle olma ihtmalnde hayatna girer.. bence hiç kafanı karıştrma tatlımmm boş işler bunlar. sewgilince uğraş onu tanımaya çalış gerisini boşwer...

0|0
    0|0
  • Biriyle beraber olduğum için onu pek umursamam

ama sevgilimle ikisi arasında kalıyosam bi durur düşünürüm ya ikisinden de vazgeçerim ya birinden

0|0
    0|0
  • hangisine aşıksam ya da hangisine daha yoğun duygular besliyosam onunla olurum...

0|1
    0|0
  • hayir derim gelsede yoksa birini aldatiyor gibi olur. hem o gelecek olanda elini acele tutsaydi madem

0|0
    0|0
  • Hangisini seviyorsan onun peşinden git ama kırmadan ikisinide. ilişkin iyiyse devam.

0|0
    0|0
  • cıktıgım kısıyle hayatıma devam ederım

0|1
    0|0
  • o senin sevgilin olduğunu biliyor mu belki denemek içindir

0|0
    0|0
  • ilgilenmem,üstüne artık benden hoşlandığını söylerse aklı neredeydi diye dalarım o kadar.

0|0
    0|0
  • Hayir derim tabikide once davransaydi oda artik sevgilim var konu kapanmistir.

0|0
    0|0
  • Sevgilim var nokta.

0|0
    0|0
  • GEÇTI BORUN PAZARI,SüR EŞEĞI NIĞDE'YE ...

0|0
    0|0
  • Oyle bi kız olarak kendimi dusunemiyorum bile

0|0
    0|0
  • yol veririm tabikisi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 5

• 8 ay birinin peşinden koştum elde edemedim sonra ben başkasyla ckmaya başladm 4 ay olmuştu sonra o peşinden koştgum ayagma geldi benle olmak ıcın gittim diger kızdan hemen ayrıldm agladı beddualar falan snra ben o dgeryle ckmaya başladım 1 sene surdu agzma mıctı gitti cok pişman oldm

0|0
    0|0
  • 1- erkek niye teklif etmiyor?

2- aylar geçmiş zaten aradan demekki yaa bir şeyler hissetmiyorsun yada başka şeyler var sonrasında neden teklif edersin ?

gariplik gariplik üstüne...

0|1
    0|0
  • mal derim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanına yaklaştırma ama ayrılırsa kendi bile gelir

0|0
    0|0
  • kız olsam ikisine de veririm :D

0|0
    0|1