Top toplayıcı gence atılan tekmeyi nasıl yorumluyorsunuz?

Link veremiyorum ama medyayı takip eden bilecektir zaten

Geçen günkü Swansea-Chelsea maçında Eden Hazard'ın top ( bildiğin top ) toplayıcı gence yaptığı hareketi nasıl yorumluyorsunuz ? Siz olsanız ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Ayrıca şu var

Ki bu , bence genlerimizde var

Bi hata ettik mi sevgilimiz ya da ailemiz bizi eleştirir , sürüsüyle dırdır eder kızar

Ama kendileri yaptı mı önemsiz bir konuymuş gibi yorumlarlar , lafını etmezler..

Burda da adam topu alıp uzaklaşmaya başlarken karşılarına ''noluyo len'' bakışıyla çıkan adam ve berabendekiler hep karşı takımın oyuncuları..

Kendi takımından kaptanları bile sesini çıkarmıyor olaya :)

Profesyonellik bir başka be canım.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Daha geçen hafta gsli Sabri de benzer problem yaşadı.. Top toplayıcılar gerçekten oyuna müdahale ediyorlar ve hiç hoş değil sanki futbolun çözemediği bi sorunu haline geldi bu.

Hazard'ın tekmesi tabi ki fazla ama iyi de oldu konu gündeme gelir belki bi çözüm olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spor bu mudur diye düşündürüyor insanı ama adamında yaptığı çok saçma sanki babasının malı topta vermiyo dangoz :D

0|0
    0|0
  • Cok ayip etmis izledim uzuldim cocuga sanki kaciracak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok iyi yaptı güzel oldu ibret olsun. olmaz yapılmaz diysnz da adamın o anki pskolojısını nerdn blysnz stres baskı herşey var mahalle macı mı bu topu adama vermıyrsn. koskoca ingilterede olur mu bu

0|1
    0|0
  • O da ne yapıyo topla da vermiyo topu bi de numara yapıyo pezemenk sanki balyoz indirdi

0|1
    0|0
  • az bile yaptı topa atlıyor vermiyor filan hayırdır olum yaa ben azına azına basardım valla

0|1
    0|0
  • Çocuk da topu vermemiş. Çok da öyle abartılacak bir tekme değildi ama yine de atmamalıydı tabi.

1|1
    0|0
  • Çocuk sütten çıkma ak kaşık değil.Topu kasıtlı saklıyor..Hatalı ama bi sporcunun tekme atmasıda yanlış.Ayrıca çocuk 22 yaşındaymış.

0|0
    0|0
  • spor ahlaku dışında yapılan bi terbiyesizlik çok ayıp etti o tekmeyi atarak

0|0
    0|1
  • link nerde gardaşş

0|0
    0|0
  • azbile.

0|0
    0|0
  • link bu daha kötü