Ağlayan bir erkek gördünüz mü ? görseniz ne düşünürsünüz?

özellikle sevdiği için ağlayan bir erkek gördünüz mü ?

1|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• Görmez olurmuyum karşımda aglamıstı teki=)

0|1
    0|0
    • niye ağlamıştı ?

• Sevımlı =)

• ben sıkıldıkça ağlıyorum :) şaka şaka duygusalım ama sürekli ağlak bi halde değilim bikaç defa oldu

Kızlar Ne Diyor 16

• sahsen kimse benim icin aglamadi. ama aglarsa cok cok cok etkilenirim sahsen.. cünkü tek bir gözyasi, 1000 kelimeye es degerdedir :) ben aglayan erkekleri cok takdir ediyorum, cünkü gururu bi kenara atip, duygularini konusturmaya baslarlar.. ve bu herzaman etkileyicidir .. :)

0|2
    0|0
  • Aynen diğer kızların dediği doğru ağlayan bi erkek kendinden kolay taviz vermeyen maço bir şeyse etkilenirim de diğer türlü itici geliyor neden bilmiyorum. Hadi gözlerinden iki üç damla aksa çok romantik duygusal bir şey de ne biliyim ya hüngür hüngür ağladığında itici açıkcası. Daha geçen erkek arkadaşım ağladı karşımda üzüldüm ama birazda iticiydi. Dikkat etmek gerekiyor bence :)

0|1
    0|2
  • Çok itici gelir. Ama sert biri maço biriyse ağlarsa ben de çok kötü olurum.. Başıma geldi. Sevgilim ağlamıştı benim için..

0|2
    0|0
  • Ağlayan erkek bana çok çekici ve samimi gelir. Kızlar duygusal erkekleri sever.

0|1
    0|0
  • Hayatimda ilk defa 10 yasindaki kuzenimin sevdigi kiz icin agladigina sahit olmustum, cok nadir bi durumdur erkeklerin aglamasi,bu yuzden de cok etkileyicidir bence :)

0|1
    0|0
  • Sevdikleri için ağlayan erkekleri gördüm. Ağladıktan sonra sevgilerini de alıp artık sevmeyeceğim diyip geceleri gündüzleri farklı kadınlarla geçirmiş ve hayattan bezmiş tipler olarak yaşamaya devam etmeye çalıştılar.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde aglar odunmu onlar:(

0|1
    0|0
  • Benım eskı sevgılım gece yarısı benı 17 kere aradı 18.de actım bır baktım cocuk hüngür hüngür aglıyor bı an gülücektim zor tuttum kendımı telefonu kapatmamla yarılmam bir oldu :D

0|1
    0|1
  • Bi defa sevgilim benim yüzümden ağlamıştı hala yüreğim acır onu ağlattığım için ..

0|1
    0|0
  • sevgilim ağlardı eskiden gerçek sevgiden kaynaklanıyo kızlar etkilenir yani üzer kızların birçoğunu

0|1
    0|0
  • benim için ağlarsa eğer asla vazgeçmem o erkekten.

0|1
    0|0
  • Gördüm.Çocuk gibi ağlıyordu,sarılasım geldiydi.

0|1
    0|0
  • Görüyoruz. Üzülüyorum sevdiği için ağlayan erkeklere.

0|0
    0|0
  • sıkılıyorum

bitse de gitsek havası oluyo elimde değil

0|0
    0|0
  • gördüüm benim derdimle dertlenip ağladı bağrıma bastım

0|0
    0|0
  • ağlayan erkek maço karakterliyse içime dokunur ama zaten duygusal bi tipse pek etkilenmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir erkek duygularını göstermez belli etmez onları. Kendi içine atar orada sindirir bitirir. Kendi duygularının kendi paratoneridir bir nevi, ama bir erkek ağladığında asla sahte olmaz gözyaşları. bir erkek ağladığında yürekten ağlar.

Acısını ta derinlerde yaşıyordur artık içine atamayacağı kadar yoğun hissediyor demektir. pişmandır demektir. suçluluk duygusu üzüntü kaybetmişlik hepsi bir aradadır. çünkü bir erkek sadece; gerçekten değer verdiği hayatından büyük bir parçası koparsa ağlar. En sevdikleri şey elinden alınınca ağlar.. Hemde hıçkıra hıçkıra ağlar.

0|1
    0|0
  • Bir Çerkes atasözü der ki: Erkeğin gözyaşı kanından bile daha değerlidir.

Ve evet ağlayan erkek gördüm.Hiç iyi bir şey değil.

0|1
    0|0
  • ag erkeğe verdiniz gazı,adamlar ağlamaktan,dert açmaktan,sevdigini söylemekten çekinir oldu.sen erkeksin,şöylesin,böylesin dediniz,erkek adam ağlar mı,gururlu ol dedini herşeyi içine attırdınız.

ondan sonra erkek oldu odun,duygusuz... pehh

0|1
    0|0
  • bence bayanlar buna acıyarak bakar vede çocuksu olduğunu düşünürler...

0|0
    0|0
  • olmazmı erkek ağlamazmı

0|0
    0|0
  • Ağır ılık derim :)))) erkek dedıgın hungur hungur aglamamalı..İçinden sessizce damla damla ağlamalı

0|0
    0|0
  • helal derimmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...