Cilt Yırtılmasına Ne İyi Gelir?

Merhaba ben fitness yapıyorum bicepsimde (pazumda) yırtılmalar olmuştu hala kırmızı belirli bir krem kullanıp faydasını gören var mı bana önerebileceğiniz şimdiden teşekkür ederim :)

Güncellemeler:
Kimsenin cildi yırtılmamış herhalde. s

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni uzmek istenem arkadasim ama şu an icin bunun tamamen yok olmaz bis bunlara cilt catlagi diyoruz genelde kilo alan kisilerde olur cunku cabuk aldigin kilolwr a cild daha zor uyum saglar yani derinin uyumu daha sordur ve vucut ta catlak dilen yirtiklar olusur bunun daha cok olmamasi ve olan catlaklarin hatiflemesi icin sana verebilecegim iki uc tavsiye olabilirr catlak olusmamasi icin oncelikli cildi nemlendirmemiz sart nemlendiricilerle bepahtol alip dustan ciktiginda ve sporran sonta dustan sonra cilde nemlendirici surebilirsin catlak olmaya musait yerlere ve dusu soggy k suyla almaya bak cildi guclendirir cunku vede her dusta kabak lifi ile catlak olan yerlere kan akisini hizlandirmaei icin iyice ovalamalisin kan hareket etmesi icin kabak lifi catlak ve selulite iyi gelir kabak lifini aktarlardan bulabilirsin pahali ilaclara itibar etme hepsi satis politikasi yani parar bu isleri yapan bir arkkadasin olarak soylediklerimi uygularsan degisimin farkina varicaksin hicbisey icin gec degil en azindan yenilerin olusmasini engellersin eskileride hafifletirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...