Onu şaşırtmak, özel olmak için sürpriz ne yapılmalı?

Yakın arkadaşımın doğumgünü olacak perşembe günü, parti benim evimde olacak. Sevgilim de olacak onu şaşırtmak ıstiyorum, farklı şeyler yapmak istiyorum onun için özel olmak için. Öyle şeyler olmalı ki benden etkilensin sevmeye başlasın. (sevmeye başlasın dedim çünkü eski sevgilisi hala onun kalbini acıtıyor onu unutturmam lazım). Ben şöyle bir şey düşündüm; onun fotoğrafları ve duygusal bir fon müziği eşliğinde slayt gösterisi yapsamm. Arkadaşın doğumgününde herkes o arkadaşıma yaptığımı zannederken kendisi için yaptığımı görünce etkilenebilir diye düşündüm. İyi bir fikir mi? Bunun gibi sürpriz tavsiyeleriniz vsr mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşına saygısızlık yapmış olursun henüz tam anlamıyla kalbini kazanamadığın bir sevgili için arkadaşını incitme derim.bu düşüncesizlik olur gerçekten çok kırılır belki belli eder belki etmez ama etraftakilerde bunu hoş karşılamaz ve sevgilinde rezil olduğunu hissedebilir.bence siz arkadaşınızın doğum günüsünü güzel geçirin eğlenmenize bakın.daha sonra herkes gidince ya da kimse gelmeden önce evde başbaşa kalırsınız.sonra sen üzerindeki t-shirti çıkarırsın yavaş yavaş sonra alttaki t-shirt çıkar t-shirttede seni çok seviyorum x'm yazar sarılırsınız sonra gözlerini bağlarsın bekle geliyorum dersin çok hoşuna gidecek dersin slaytı hazır edersin ve gözlerini açıp başlatırsın o ara yüz ifadesinede bak tabi çaktırmadan bence güzel birşey olabilir.eğer dışarda yapmak istiyorsan sürpriz bunun içinde başka alternatifler var tabi.

1|0
    0|0
    • Bunu çok düşündüm de evet ters tepicektir. Çünkü sevgilim duygularını belli etmek istemeyen biri bu da hoşuna gitmez herkesin içinde rezil oldugunu düşünür. Doğum gununden sonra 1-2 saat tek kalıcaz bunu yapabilirim. Sevgilim sıradışı, farklı şeyleri sever. Buluştugumuzda onu şaşırtıcak şeyler bulmalıyım.Dışarıda yapabileceğim sürprizler nelerdir ?

• süpersin çok teşekkür ettim :)

• her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 3

• gereksiz bir etkinlik olur. erkek ayrıca çok ortada olmayı sevemez kadınlar gibi. o nedenle başbaşayken yap ne yapacaksan

1|0
    0|0
  • doğum günü dışında yap o sürprizi bence. yaparsan d.gününü gölgelemiş olursun.

0|1
    0|0
  • büyük bir pasta yaptır içindende sen çık :)))

hiççç uğraşma böyle don juan felsefesi çöktü canım. gerek yok yani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşının doğumgününü aracı yapma istersen.. hem de kendisini baskı aldında hissetmesin o kadar insan içinde.. böyle zamnlarda ona zaman verilmesi gerektiğini düşünmüşümdür. Çünkü eğer unutamıyorsa, sen bir yerlerini yırtsanda unutamaz.. Bırak kendi haline, eğer onu anladığını anlarsa zaten, aa beni düşünüyor, bana değer veriyor ve benim kalbim bu haldeyken bile benim yanımda bana destek veriyor diye düşünmeye başlar, ve özel olduğunu elbet anlar. Ona sürekli yanında olduğunu, şöyle.. yanında olmayanlara üzülmemesi gerektiğinin boş yere olduğunu elbet bir gün anlayacaktır, taş değilya :) biraz zaman

1|0
    0|0
  • pek sürpriz tavsiyesi verebilecek biri değilim, ama arkadaşının doğum gününü sevgilinin gönlüne girmek için kullanmak çok fena ters teper gibi geldi bana. hem arkadaşın böylesine özel bir gününde ikinci plana atıldığı için çok fena rencide olabilir, hem de erkek arkadaşın herkese açık bir aşk ilanını duyguların mahremiyetine aykırı bulup beklemediğin bir tavırda bulunabilir. bence erkek arkadaşının kalbini, öncelikle arkadaşlarının bir günü mutlu geçirmeleri için ne kadar samimiyetle çaba sarf ettiği göstererek, ve o gün veya başka bir gün tamamen ikinizin arasında kalacak ama tam onun yüreğinden geçeni verecek bir sürprizle onarmaya çalışman, daha isabetli olacaktır.

2|0
    0|0
Yükleniyor...