Ayrılıpta sevgilinize tekrar döndüğünüz oldu mu ?

Ayrılıpta tekrar barıştıgınız oldu mu ? döndüyseniz neden döndünüz bide kabul etmenizde hangi yönü sizi daha çok etkiledi ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• döndüm unutmayı bi türlü beceremediğim için .

1|0
    0|0
    • sonuç hala beraber misiniz

• ilişkinizde heycan bitmiş anlaşılan Allah yardımcın olsun

• sağol allah razı olsun.

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet kesin olarak ayrılmıştık ama sonra bi baktım evlenmişiz ve 10 olmuş... :)

1|0
    0|0
  • Olmadi olmazda..

0|1
    0|0
  • eved dondum.. ama bir daha asla.. ayrildiysaniz kesinlikle geri donmeyin.. zaman kaybimdan baska bir sey degil.. camdan kavanozda olan bir bal,yere dusup kirilirsa bali yemeye calisirken camlar agzinizi parcalar..

0|0
    0|0
    • dönme nedenin neydi peki. bu kadar pişman olduguna göre çok güvenmişsin anlaşılan

• cok ozlemistim.. bir de biz ayni evde yasiyorduk.. baktigim heryerde yurudugum her yolda o, .. ne yapsam o.. cok ozlemistim.. birde zaman gectikce insan sadece iyi seyleri hatirliyo.. butun tartismalar,kavgalar koltulukler unutuluyo.. ee tabi insanin icine bi ozguven duygusu giriyo. Bu sefer olacak bu sefer basaracagiz.. tekrar birlikte olursun ve zamanla anlarsin ki butun hersey sadece senin kafanda kurduklarinmis.. o yine ayni o .. sense daha kirik buruk . ..

• :( anladım en büyük yanlışlıgıda aynı evde paylaşarak yapmışsın bu da sana olan heycanını bitirmiş olan sana olmuş

• Zamanında oldu.

0|0
    0|0
  • gercekten cok sevmesı etkıledı ama sonra gene bttii

0|0
    0|0
  • Çok dönduk tekrar tekrar ama olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...